Usługi weterynaryjne dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościu i w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami w 2026 roku.
Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00089073
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00089073/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-02 10:56
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9511de45-b3d7-4d08-808d-5b6f1310205a
- Identyfikator
- 9222697472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi weterynaryjne
Wykonawcy
2 przyznane
GABINET WETERYNARYJNY "VETMEDICA" D. WOJTAL-NOWICKA, N. SOROKA S.C.ZAMOŚĆ, PL · lot 0
55 810 PLNGABINET WETERYNARYJNY "VETMEDICA" D. WOJTAL-NOWICKA, N. SOROKA S.C.ZAMOŚĆ, PL · lot 2
62 847,74 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00089073 z dnia 2026-02-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi weterynaryjne dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościu i w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami w 2026 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950183539
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczebrzeska 12
1.5.2.) Miejscowość: Zamość
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 502 444 570
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: patrycja.karska83@o2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoo.zamosc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zoo-zamosc.ezamawiajacy.pl/pn/zoo-zamosc/demand/259381/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi weterynaryjne dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościu i w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami w 2026 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9511de45-b3d7-4d08-808d-5b6f1310205a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00089073
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00037927
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZH.270.1.2026.JKR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 56300
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługi weterynaryjne dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościuusługi weterynaryjne dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zamościu
4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.5.) Wartość części: 63000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługi weterynaryjne w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami -pakiet 1usługi weterynaryjne w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami
4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.5.) Wartość części: 81750 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
usługi weterynaryjne w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami -pakiet 2usługi weterynaryjne w ramach Programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami -pakiet 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85200000-1 - Usługi weterynaryjne
4.5.5.) Wartość części: 56300 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62847,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62847,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62847,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GABINET WETERYNARYJNY VETMEDICA D. WOJTAL-NOWICKA, N. SOROKA S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223077300
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55810 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-02-01 do 2026-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
brak ofert
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55810 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55810 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55810 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GABINET WETERYNARYJNY VETMEDICA D. WOJTAL-NOWICKA, N. SOROKA S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223077300
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62847,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-02-01 do 2026-12-31| 2026-02-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |