Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania wraz z jego wdrożeniem „Cyberbezpieczny Samorząd - Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań cyberbezpieczeństwa w Gminie Bełżyce”

Gmina Bełżyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00089896
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00089896/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-02 13:10
Lokalizacja
Bełżyce, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3436310b-92c8-47a8-a2a7-776fd1fca0d2
Identyfikator
7132984379
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia komputeroweSerwerySerwery komputeroweDyskiUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUrządzenia sieciowePakiety oprogramowania i systemy informatyczneRóżne pakiety oprogramowania i systemy komputerowePakiety oprogramowania dla sieciUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa

Wykonawcy

1 przyznane

'E - SERVICE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
631 015,84 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00089896 z dnia 2026-02-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania wraz z jego wdrożeniem „Cyberbezpieczny Samorząd - Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań cyberbezpieczeństwa w Gminie Bełżyce”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bełżyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020084

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska 3

1.5.2.) Miejscowość: Bełżyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-200

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 5176 27 37

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.grzegorczyk@belzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://belzyce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1245405

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania wraz z jego wdrożeniem „Cyberbezpieczny Samorząd - Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań cyberbezpieczeństwa w Gminie Bełżyce”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3436310b-92c8-47a8-a2a7-776fd1fca0d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00089896

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024399/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania wraz z jego wdroże-niem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie finansowane jest ze środków Unii Europejskiej i środków z budżetu państwa w ramach Funduszu Europejskiego na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR), numer naboru FERC.02.02-CS.01-001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00029421

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2026.PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 558800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania wraz z jego wdrożeniem. Zamówienie realizowane w ramach Funduszu Europejskiego na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) pn. „Cyberbezpieczny Samorząd - Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań cyberbezpieczeństwa w Gminie Bełżyce”, numer na-boru FERC.02.02-CS.01-001/23. Przedmiot zamówienia określony został szczegółowo w Załączniku nr 6 do SWZ_Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Minimalne wymagane parametry techniczne dostarczanego przedmiotu zamówienia określone zostały w SOPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

48822000-6 - Serwery komputerowe

37453300-1 - Dyski

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

48210000-3 - Pakiety oprogramowania dla sieci

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 631015,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 631015,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 631015,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: e-service Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130139539

7.3.3) Ulica: ul. Antoniego Kopaczewskiego 2

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-225

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 631015,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-02-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy