Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla zad.pn.: „Przebudowa ul. Kilara i odcinków ul. Bernardyńskiej,Tuwima i Łagiewnickiej”
Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00499260
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00499260/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-13 13:08
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41db3b25-39cd-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6262791135
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00499260 z dnia 2024-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla zad.pn.: „Przebudowa ul. Kilara i odcinków ul. Bernardyńskiej,Tuwima i Łagiewnickiej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu
1.3.) Oddział zamawiającego: MZDIM Bytom
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240136989
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Smolenia 35
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdim.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzdim-bytom.logintrade.net/rejestracja/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzdim-bytom.logintrade.net/zapytania_email,169892,3bec9314e8d00660e71117d45b41bca5.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla zad.pn.: „Przebudowa ul. Kilara i odcinków ul. Bernardyńskiej,Tuwima i Łagiewnickiej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41db3b25-39cd-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499260
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046049/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.16 Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.Przebudowa ul. Kilara i odcinków ul. Bernardyńskiej, Tuwima i Łagiewnickiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00399979
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DNP.260.26.2024.TP2.U
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji
oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Przebudowa ul. Kilara i odcinków
ul. Bernardyńskiej, Tuwima i Łagiewnickiej”.
2. Zadanie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej na przebudowę drogi o łącznej długości ok. 1000,0 m wraz z niezbędną infrastrukturą, na którą składają się:
a) przebudowa drogi,
b) budowa drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych,
c) budowa kanalizacji deszczowej,
d) budowa i przebudowa oświetlenia,
e) zagospodarowanie terenu i nasadzenia zieleni,
f) budowa kanału technologicznego
g) wykonanie docelowej organizacji ruchu.
W ramach projektu należy uwzględnić w zależności od potrzeby przestawienie słupów energetycznych i oświetleniowych, jak również zabezpieczenie/przebudowa sieci i urządzeń podziemnych oraz wycinka drzew i krzewów.
3. Wykonawca zostaje zobowiązany do sprawowania nadzoru autorskiego dla tego zadania.
4. Na przedmiotowy teren została wydana decyzja ZRID dot. budowy drogi rowerowej oraz chodnika od ul. Łagiewnickiej do ul. Chorzowskiej. Dokumentacja techniczna oraz decyzja ZRID stanowią załącznik nr 1.1 do SWZ. Powyższa decyzja nie została zrealizowana w terenie.
5. Projekt infrastruktury rowerowej i pieszej należy dostosować do warunków istniejących w terenie - istnieje możliwość zmiany przebiegu drogi rowerowej oraz chodnika. Wykonawca jest zobowiązany do uzyskania decyzji zmieniającej decyzję ZRID uzyskaną na budowę drogi rowerowej i chodnika.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239788,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239788,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239788,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KaNaD” Michał Namysłowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 627-270-02-17
7.3.3) Ulica: ul. Kwiatowa 10
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-902
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239788,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
| 2024-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |