Przeglądy i konserwacja urządzeń i instalacji klimatyzacji i wentylacji wraz z dostawą i wymianą filtrów HEPA, dostawa filtrów wstępnych i dokładnych.
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00499272
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00499272/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-13 13:11
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a170903c-97fe-11ee-ba3b-4e891c384685
- Identyfikator
- 6771694570
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychKontrola systemu wentylacjiUrządzenia klimatyzacyjneFiltry wlotu powietrzaFiltry powietrza
Wykonawcy
5 przyznanych
— · lot 0
— · lot 0
WOJCIECH NOWAKOWSKIPłock, PL · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00499272 z dnia 2024-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeglądy i konserwacja urządzeń i instalacji klimatyzacji i wentylacji wraz z dostawą i wymianą filtrów HEPA, dostawa filtrów wstępnych i dokładnych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prądnicka 80
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-202
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitaljp2.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaljp2.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/szpitaljp21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przeglądy i konserwacja urządzeń i instalacji klimatyzacji i wentylacji wraz z dostawą i wymianą filtrów HEPA, dostawa filtrów wstępnych i dokładnych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a170903c-97fe-11ee-ba3b-4e891c384685
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499272
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00087759/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Przegląd techniczny i konserwacja klimatyzatorów (czyszczenie jednostek zewnętrznych i wewnętrznych. Przegląd agregatów wody lodowej. Przegląd systemów klimatyzacyjno - wentylacyjnych
1.3.8 Czyszczenie i dezynfekcja kanałów oraz central wentylacyjnych
1.2.2 Dostawa wraz z wymianą, walidacją i przetworzeniem Filtrów HEPPA. Dostawa filtrów wstępnych i dokładnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00544027
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.271.107.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeglądy stanu technicznego, konserwacja (czyszczenie jednostek zewnętrznych, czyszczenie i dezynfekcja jednostek wewnętrznych), kontrola szczelności dla układu chłodniczego i parametrów pracy4.5.3.) Główny kod CPV: 50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
4.5.5.) Wartość części: 130000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest czyszczenie i dezynfekcja anemostatów, kanałów, klimakonwektorów oraz central wentylacyjnych nawiewnych i wywiewnych w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. św. Jana Pawła II.4.5.3.) Główny kod CPV: 71315410-6 - Kontrola systemu wentylacji
4.5.5.) Wartość części: 210000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wymiana, walidacjai przetworzenie filtrów HEPA
4.5.3.) Główny kod CPV: 39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
4.5.5.) Wartość części: 160000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa filtrów wstępnychi dokładnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 42913500-4 - Filtry wlotu powietrza
4.5.5.) Wartość części: 60000 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przegląd systemów klimatyzacyjno -wentylacyjnych4.5.3.) Główny kod CPV: 42514310-8 - Filtry powietrza
4.5.5.) Wartość części: 130000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148577,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241006,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 148577,85 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Nowakowski Europejska Agencja Higieny Wentylacji
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742323908
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 148577,85 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
| 2024-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |