"Ochrona budynku Ambasady - Sala petentów Wydziału Konsularnego i Polonii"

Ambasada RP w Hadze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00091548
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00091548/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-03 09:42
Lokalizacja
Den Haag, NL
Kraj zamawiającego
NL
ID przetargu
ocds-148610-e4cab377-6f5a-4285-9ead-6b8b21c4a2f3
Identyfikator
NL
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskieUsługi w zakresie nadzoru

Wykonawcy

1 przyznane

NL Security BVHaga, NL · lot 0
94 538 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00091548 z dnia 2026-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Ochrona budynku Ambasady - Sala petentów Wydziału Konsularnego i Polonii"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ambasada RP w Hadze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NL

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleksanderstraat

1.5.2.) Miejscowość: Den Haag

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-14JM

1.5.5.) Kraj: Niderlandy

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: NL332 - Agglomeratie ’s-Gravenhage

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hague.administration@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/holandia

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Ochrona budynku Ambasady - Sala petentów Wydziału Konsularnego i Polonii"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4cab377-6f5a-4285-9ead-6b8b21c4a2f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00091548

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00107836/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 „2025 - Ochronę Budynku Ambasady – Sala petentów Wydziału Konsularnego i Polonii”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00617451

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu Ustawy z dnia 21.01.2021 r. o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w PLN wartości kwoty 143 000 EUR dla dostaw i usług.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMB.HAGA.260.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 72250,66 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zapewnienie ochrony w sali petentów Wydziału Konsularnego i Polonii Ambasady RP w Hadze

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79714000-2 - Usługi w zakresie nadzoru

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NL Security BV

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: KvK 53449843

7.3.3) Ulica: Stadthoderslaan 9

7.3.4) Miejscowość: Haga

7.3.5) Kod pocztowy: 2517 HV

7.3.7.) Kraj: Niderlandy

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94538,00 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-07 do 2027-01-06
2026-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi