Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Białogardzie. Zadanie nr 3 Świdwin – zamówienie na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00091886
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00091886/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-03 10:46
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fbe44e01-2316-4c28-8b0a-fbac06c9e500
Identyfikator
6692214133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

MALDROBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMyślibórz, PL · lot 0
386 485,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00091886 z dnia 2026-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Białogardzie. Zadanie nr 3 Świdwin – zamówienie na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.3.) Oddział zamawiającego: ZZDW Koszalin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330961132

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szczecińska 31

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-122

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 0 94 312 32 71

1.5.8.) Numer faksu: 0 94 312 42 06

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.bialogard@zzdw.koszalin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzdw.koszalin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zzdw.koszalin.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Białogardzie. Zadanie nr 3 Świdwin – zamówienie na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbe44e01-2316-4c28-8b0a-fbac06c9e500

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00091886

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przesłanki uzas.możliwość skorzystania z trybu zamówienia z wolnej ręki zostały spełnione.
a) Zam. zostaje udzielone w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podst. - umowa nr 273/8-3/1/2023 z dn. 19.10.2023 r.
b)Zam. udzielone dotychczasowemu Wykonawcy -MALDROBUD Spółka z o. o., Sp. K., ul. Królewiecka 43, 74-300 Myślibórz, który wykonuje usługi ZUD zlecone w ramach zamówienia podstawowego.
c) Zam. polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień.
Zam. polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówień:
d) Możliwość udzielenia zam. została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu o numerze 2023/S 144-458492 z dnia 28.07.2023 r. oraz SWZ ZZDW-6.3810.107.2023.8.3.1
e) Zam. jest zgodne z jego przedmiotem zamówienia.
f) Całkowita wartość zam. została uwzględniona przy obliczaniu wartości.
Całkowita wartość zamówienia na kwotę 864 676,00 zł netto została uwzględniona przy obliczaniu wartości zam.podst. Szacunkowa wart. zam.z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp wynosi 357 857,00 zł netto.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZDW-6.3810.21.2026.1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 358857,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Białogardzie. Zadanie nr 3 Świdwin

4.5.3.) Główny kod CPV: 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MALDROBUD Sp. z o .o. p. k

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971652742

7.3.3) Ulica: Królewiecka 43

7.3.4) Miejscowość: Myślibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 74-300

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 386485,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 95 dni

2026-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi