dostawa kamery hiperspektralnej przeznaczonej do satelitów klasy cubesat, wraz z oprzyrządowaniem naziemnym niezbędnym do integracji oraz obsługi kamery dla CTK - DE-dzp.272-319/24

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00499371
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00499371/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-13 13:31
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7d8e74b-3c82-447e-be64-3be8b3297672
Identyfikator
6750001923
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalistyczne przyrządy optyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00499371 z dnia 2024-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
dostawa kamery hiperspektralnej przeznaczonej do satelitów klasy cubesat, wraz z oprzyrządowaniem naziemnym niezbędnym do integracji oraz obsługi kamery dla CTK - DE-dzp.272-319/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.dzp.agh.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

dostawa kamery hiperspektralnej przeznaczonej do satelitów klasy cubesat, wraz z oprzyrządowaniem naziemnym niezbędnym do integracji oraz obsługi kamery dla CTK - DE-dzp.272-319/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7d8e74b-3c82-447e-be64-3be8b3297672

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499371

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407060

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-319/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa kamery hiperspektralnej przeznaczonej do satelitów klasy cubesat, wraz z oprzyrządowaniem naziemnym niezbednym do integracji oraz obsługi kamery dla CTK , opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38636000-2 - Specjalistyczne przyrządy optyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt.1 – Zamawiający unieważnił postepowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postepowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: nie wpłynęła żadna oferta.
2024-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy