Opracowanie dokumentacji dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 574 na odcinku Dobrzyków - Góry Małe – nr postępowania 291/25
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00092072
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00092072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-03 11:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4880e363-c21f-4118-97b5-0357f8950085
- Identyfikator
- 5270206346
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00092072 z dnia 2026-02-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 574 na odcinku Dobrzyków - Góry Małe – nr postępowania 291/25
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013305749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 5/7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-217
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mzdw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 574 na odcinku Dobrzyków - Góry Małe – nr postępowania 291/252.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4880e363-c21f-4118-97b5-0357f8950085
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00092072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00022288/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.57 Opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 574 na odcinku Dobrzyków – Góry Małe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00599786
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 291/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji dla rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 574 na odcinku Dobrzyków - Góry Małe.
W skład dokumentacji wchodzić winny następujące opracowania:
1.1. Dokumentacja geotechniczna i geologiczna
1.2. Projekt budowlany (PZT + PAB)
1.3. Projekt rozbiórki
1.4. Mapy zawierające projekty podziałów nieruchomości
1.5. Załączniki do wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej
1.6. Załączniki do wniosku o wydanie zgody wodnoprawnej
1.7. Projekt stałej organizacji ruchu
1.8. Projekt techniczny / wykonawczy
1.9. Specyfikacje techniczne
1.10. Kosztorys inwestorski
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części IV SWZ – Specyfikacja Techniczna.
3. W przypadku wskazania w opracowanej dokumentacji projektowej znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Projektant zobowiązany jest dopuścić rozwiązania równoważne.
W przypadku odniesienia się w dokumentacji projektowej do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Projektant dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
4. Wykonawca w trakcie realizacji umowy, zobowiązany jest posiadać aktualną polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej w zakresie tożsamym z zakresem powierzonej do wykonania usługi i na sumę gwarancyjną nie niższą niż 200 000,00 zł.
a) Wykonawca ma obowiązek przedłożenia polisy potwierdzającej spełnienie wyżej wymienionego wymogu w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty zawarcia umowy.
b) W przypadku braku przedłożenia przez Wykonawcę polisy w terminie 3 miesięcy od podpisania umowy Zamawiający będzie uprawniony do odstąpienia od umowy z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy.
c) Zamawiający dopuszcza sytuację, w której Wykonawca będzie systematycznie przedstawiał w toku trwania umowy polisy potwierdzające posiadanie ubezpieczenia OC spełniającego wyżej wymienione parametry zamiast jednej polisy na cały okres obowiązywania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie informuje, że na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) unieważnia przedmiotowe postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę: 369 000,00 zł brutto.| 2026-02-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |