Modernizacja budynku w Gudowie z przeznaczeniem na Centrum Wsi Pojezierza Drawskiego

Powiat Drawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00499377
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00499377/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-13 13:32
Lokalizacja
Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04009cbc-2e13-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
2530305547
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkowePrzebudowa budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00499377 z dnia 2024-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku w Gudowie z przeznaczeniem na Centrum Wsi Pojezierza Drawskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Drawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920765

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Elizy Orzeszkowej 3

1.5.2.) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.gagalska@powiatdrawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatdrawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-04009cbc-2e13-11ef-b373-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku w Gudowie z przeznaczeniem na Centrum Wsi Pojezierza Drawskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04009cbc-2e13-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499377

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042540/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja budynku w Gudowie z przeznaczeniem na Centrum Wsi Pojezierza Drawskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378483

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.6.2024.AG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja części budynku byłego PGR (stodoła) w Gudowie poprzez jego przebudowę wraz ze zmianą sposobu użytkowania na Centrum Wsi Pojezierza Drawskiego.
2. Zakres prac modernizacyjnych obejmuje w szczególności:
a) czyszczenie, naprawa, niezbędne uzupełnienie, uszczelnienie ścian zewnętrznych w tym cokołu kamiennego i murów z zastosowaniem metod mechanicznych zgodnie z projektem,
b) wykonanie izolacji przeciwwilgociowej ścian zewnętrznych fundamentowych i konstrukcyjnych,
c) wykonanie wzmocnień ścian ceglanych systemem podwójnych wieńców połączonych systemem słupków żelbetonowych,
d) termomodernizacja ścian ceglanych od środka między słupkami żelbetonowymi z zastosowaniem izolacyjnej płyty mineralnej,
e) wybicie nowego otworu wejściowego do budynku – zgodnie z projektem oraz usuniecie wszystkich zamurowań otworów całkowitych i częściowych,
f) w ramach prac dekarsko-konstrukcyjnych:
▪ demontaż pokrycia i rozebranie konstrukcji dachu,
▪ wykonanie i zamontowanie bezpośrednio na wieńcach żelbetonowych z zachowaniem warstwy izolacyjnej nowych wiązarów dachowych,
▪ wykonanie izolacji termicznej w pasie dolnym z wełny mineralnej,
▪ odbudowa stropu płytami ognioodpornymi,
▪ osadzenie okien połaciowych zgodnie z projektem,
▪ wykonanie tuneli doświetlających od okien połaciowych do dolnego pasa wiązarów,
▪ wykonanie izolacji dachu, deskowania i pokrycia z blachodachówki w kolorze cegły,
▪ wykonanie obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych;
g) wykonanie stolarki okiennej drewnianej trzyszybowej zgodnie projektem.
h) wykonanie stolarki drzwiowej trzyszybowej antywłamaniowej zgodnie
z projektem,
i) wykonanie instalacji elektrycznej (w tym oświetlenia typu LED) i wodno-kanalizacyjnej wraz z przyłączami do budynku,
j) wykonanie instalacji pompy ciepła typu powietrze-woda o mocy 60[kW] dla c.o. i c.w.u.,
k) tynkowanie ścian wewnętrznych,
l) wykonanie nowej posadzki betonowej utwardzonej powierzchniowo wewnątrz budynku,
m) w części socjalno-konferencyjnej wykonanie ścian poprzecznych, słupów, podciągów stalowych i stropów oraz ścian działowych, a także wykonanie kominów z przewodami wentylacji grawitacyjnej,
n) wykonanie miejsc parkingowych z geokraty trawnikowej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262700-8 - Przebudowa budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5522700 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8788289,92 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2024-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane