Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Krzywda

GMINA KRZYWDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00092144
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00092144/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-03 11:38
Lokalizacja
Krzywda, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c44ae0e-100d-4d03-8fd4-687059680948
Identyfikator
8251998974
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadamiUsługi wywozu odpadówUsługi zbierania śmieciUsługi transportu odpadówUsługi recyklingu odpadówUsługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

Wykonawcy

2 przyznane

EKOLIDER JAROSŁAW WYGLĄDAŁA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGarwolin, PL · lot 0
701 502,8 PLN
EKOLIDER JAROSŁAW WYGLĄDAŁA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGarwolin, PL · lot 1
1200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00092144 z dnia 2026-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Krzywda

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYWDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582411

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żelechowska 24B

1.5.2.) Miejscowość: Krzywda

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-470

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakrzywda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugkrzywda.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c44ae0e-100d-4d03-8fd4-687059680948

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Krzywda

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c44ae0e-100d-4d03-8fd4-687059680948

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00092144

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042222/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Krzywda

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00542294

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.12.2025.PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 631422,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Krzywda;

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) W zakresie części 1 zamówienia - Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Krzywda:
- odbiór odpadów komunalnych (z wyłączeniem odpadów o kodzie 20 01 10 i 20 01 11) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Krzywda;
- transport zebranych odebranych odpadów oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (z wyłączeniem odpadów o kodzie 20 01 10 i 20 01 11) do odpowiedniej instalacji przetwarzania odpadów wskazanej przez Zamawiającego;
- zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w worki do zbierania i segregowania odpadów;
- zaopatrzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w pojemniki na odpady;
- inne działania i czynności określone w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;
2) Szacowana łączna ilość odpadów komunalnych w okresie realizacji umowy będzie wynosiła ok. 1.761,27 Mg (średnio miesięcznie około 146,67 Mg). Ilość ta została określona na potrzeby wykonania oszacowania wartości zamówienia. Rzeczywista ilość odpadów przewidzianych do odbioru wynikała będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego.
3) Wykonawca w dniu podpisania umowy przedstawia Zamawiającemu harmonogram odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90511300-5 - Usługi zbierania śmieci

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

4.5.5.) Wartość części: 630264,67 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych – odzieży i tekstyliów z terenu Gminy Krzywda;

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) W zakresie części 2 zamówienia - Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Krzywda:
- odbiór od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 10 – odzież oraz 20 01 11 – tekstylia;
- transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych o kodzie 20 01 10 – odzież oraz 20 01 11 – tekstylia, zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych;
- zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w worki do zbierania i segregowania odpadów;
- inne działania i czynności określone w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;
2) Wykonawca w dniu podpisania umowy przedstawia Zamawiającemu harmonogram odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90511300-5 - Usługi zbierania śmieci

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

4.5.5.) Wartość części: 1158,05 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 701502,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 817469,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 701502,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EKOLIDER Jarosław Wyglądała Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ECOGLOBE T. Wyglądała Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 542860390

7.3.3) Ulica: Lucin 4

7.3.4) Miejscowość: Garwolin

7.3.5) Kod pocztowy: 08-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 701502,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3240,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EKOLIDER Jarosław Wyglądała Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ECOGLOBE T. Wyglądała Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 542860390

7.3.3) Ulica: Lucin 4

7.3.4) Miejscowość: Garwolin

7.3.5) Kod pocztowy: 08-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1200 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi