Najem komputerowych stacji roboczych dla Politechniki Krakowskiej w podziale na 2 części

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00092376
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00092376/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-03 12:25
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2280c821-8cc0-4361-8981-d5367601882f
Identyfikator
6750006257
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Stacje roboczeMonitory ekranoweUrządzenia komputeroweKomputery przenośne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00092376 z dnia 2026-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Najem komputerowych stacji roboczych dla Politechniki Krakowskiej
w podziale na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-155

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pk.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pk.ezamawiajacy.pl/pn/PK/demand/249651/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Najem komputerowych stacji roboczych dla Politechniki Krakowskiej
w podziale na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2280c821-8cc0-4361-8981-d5367601882f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00092376

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt: FENG.01.01-IP.01-A0FZ/24-00 pod nazwą: "Ciągły geometrycznie światłowodowy czujnik temperatury, odkształceń i kształtu"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00038253

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KA-2/132/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 265000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Najem dwóch fabrycznie nowych zestawów komputerowych, stacjonarnych stacji roboczych. Zestawy składają się z:
A) Stacja robocza nr 1 (wraz z myszkami i klawiaturami) –1 szt.
B) Stacja robocza nr 2 (wraz z myszkami i klawiaturami) –1 szt.
C) Monitor -3 szt.;
D) Uchwyt Biurkowy (do mocowania monitora 27” do 45”) –1 szt.
E) Uchwyt Biurkowy (do mocowania monitora 22” do 32”) –1 szt.
F) Uchwyt Biurkowy (do mocowania monitora 17” do 27”) –1 szt.
G) Listwa przeciwprzepięciowa –5 szt.
Szczegółowy opis, zakres, warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 2A do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 4 do SWZ – Projekt Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30214000-2 - Stacje robocze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231300-0 - Monitory ekranowe

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.5.) Wartość części: 175000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Najem fabrycznie nowych trzech zestawów składających się z przenośnych komputerowych stacji roboczych oraz zewnętrznych monitorów:
A) Przenośna stacja robocza nr 1 – 1 szt.
B) Przenośna stacja robocza nr 2 – 2 szt.
C) Monitor - 3 szt. (identyczne)
Szczegółowy opis, zakres, warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik nr 2B do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 4 do SWZ – Projekt Umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.) Wartość części: 90000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.

2026-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy