dostawa i montaż mobilnych stanowisk dydaktycznych obejmujących automatyczny kocioł na biomasę oraz pompy ciepła powietrza -woda i solanka woda dla WGGiOŚ - DE-dzp.272-46/23
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00499408
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00499408/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-13 13:37
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a661bb0-d7a4-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 6750001923
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pompy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00499408 z dnia 2024-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
dostawa i montaż mobilnych stanowisk dydaktycznych obejmujących automatyczny kocioł na biomasę oraz pompy ciepła powietrza -woda i solanka woda dla WGGiOŚ - DE-dzp.272-46/23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001577
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Mickiewicza 30
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-059
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 0126173595
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@agh.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dzp.agh.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a661bb0-d7a4-11ee-a3b5-e25d731b0da91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
dostawa i montaż mobilnych stanowisk dydaktycznych obejmujących automatyczny kocioł na biomasę oraz pompy ciepła powietrza -woda i solanka woda dla WGGiOŚ - DE-dzp.272-46/232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a661bb0-d7a4-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499408
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00226731
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DE-dzp.272-46/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawę i montaż mobilnych stanowisk dydaktycznych obejmujących automatyczny kocioł na biomasę oraz pompy ciepła powietrze-woda i solanka woda dla WGGiOŚ- KC-zp.272-675/23-zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 42122000-0 - Pompy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Odrzucono oferty: takDC Edukacja, Szymanowskiego 2, 80280 Gdańsk NIP: 5851000020;
art. 226 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp - Oferta jest niezgodna z przepisami ustawy
tj. art. 63 ust. 2 Pzp. W postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub w konkursie, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, składa się, pod rygorem nieważności,
w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Przesłana na platformę zakupową zamawiającego oferta została złożona w postaci PDF, nie została złożona w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej ponieważ nie została opatrzona ważnym kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym przez osobę uprawnioną do reprezentowania Wykonawcy.
| 2024-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |