„Przebudowa dziedzińca kamienicy przy ul. Mickiewicza 2 w Nowym Tomyślu”

GMINA NOWY TOMYŚL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00093341
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00093341/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-03 14:59
Lokalizacja
Nowy Tomyśl, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86cd9b57-60ce-4b63-89c1-9d65482491db
Identyfikator
7881916753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty rozbiórkoweKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty muroweRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowaniePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynków

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY RYSIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrodzisk Wielkopolski, PL · lot 0
474 997,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00093341 z dnia 2026-02-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dziedzińca kamienicy przy ul. Mickiewicza 2 w Nowym Tomyślu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWY TOMYŚL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258862

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Poznańska 33

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Tomyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 614426600

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowytomysl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowytomysl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1217830

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa dziedzińca kamienicy przy ul. Mickiewicza 2 w Nowym Tomyślu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86cd9b57-60ce-4b63-89c1-9d65482491db

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00093341

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00071203/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Przebudowa dziedzińca kamienicy przy ul. Mickiewicza 2 w Nowym Tomyślu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00546450

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.45.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 464992,76 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dziedzińca kamienicy przy ul. Mickiewicza 2 w Nowym Tomyślu.
2. Zakres zamówienie obejmuje:
1) wymianę zewnętrznej stolarki drzwiowej (drzwi drewnianych znajdujących się: w frontowej elewacji budynku, na elewacji od strony podwórza oraz wykonanie nowego otworu drzwiowego i drzwi w ścianie dziedzińca),
2) wykonanie nowej nawierzchni utwardzonej na dziedzińcu oraz w przejściu od ul. Mickiewicza,
3) wykonanie ogrodzenia ażurowego istniejących urządzeń na terenie dziedzińca
4) nasadzenia: dwóch drzew (Glediczja trójcierniowa „inermis” o wys. min. 2,2m) oraz zieleni pnącej (bluszcz pospolity),
5) wykonanie podkonstrukcji pod roślinność pnącą przy wschodniej granicy działki
6) montaż elementów małej architektury tj. tuleje pod parasole, kratka na pnącza, oprawy oświetleniowe,
7) uzupełnienie i wykończenie: powierzchni ścian dziedzińca wraz ze ścianami i sufitem znajdującym się w przejściu na dziedziniec,
8) usunięcie nieczynnej infrastruktury podziemnej w tym zbiornika na nieczystości,
9) wykonanie nowego odwodnienia terenu,
10) wykonanie skrzynki elektrycznej na gniazda zewnętrzne,
11) wykonanie zewnętrznego zaworu czerpalnego,
12) wykonanie powykonawczej dokumentacji geodezyjnej.
3. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiary robót oraz kosztorysy ofertowe z podziałem na poszczególne branże stanowi jedynie podstawę informacyjną oraz pomocniczą, umożliwiając skalkulowanie ceny.
4. Zamawiający rekomenduje Wykonawcom, przed złożeniem oferty, odbycie wizji lokalnej miejsca prowadzonych robót, po uprzednim umówieniu wizyty z przedstawicielem Wydziału Infrastruktury i Dróg Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu pod numerem telefonu 61 44 26 641 w godzinach od 8:00 do 15:00.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45262520-2 - Roboty murowe

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 474997,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 474997,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 474997,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY RYSIK sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7881182268

7.3.3) Ulica: Powstańców Chocieszyńskich 30

7.3.4) Miejscowość: Grodzisk Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 62-065

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 474997,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-02-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane