Obsługa zagranicznych podróży służbowych w zakresie usług pośrednictwa w zakresie rezerwacji, sprzedaży, wystawiania, wydawania i dostarczania biletów lotniczych
"MAZOWIECKA AGENCJA ENERGETYCZNA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00499533
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00499533/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-13 14:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ddeeec31-d577-4c84-8395-54810d554ff2
- Identyfikator
- 1132760903
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00499533 z dnia 2024-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa zagranicznych podróży służbowych w zakresie usług pośrednictwa w zakresie rezerwacji, sprzedaży, wystawiania, wydawania i dostarczania biletów lotniczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "MAZOWIECKA AGENCJA ENERGETYCZNA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141828652
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowogrodzka 31 lokal 330
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-511
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mae.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mae.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ddeeec31-d577-4c84-8395-54810d554ff21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
agencja energetyczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa zagranicznych podróży służbowych w zakresie usług pośrednictwa w zakresie rezerwacji, sprzedaży, wystawiania, wydawania i dostarczania biletów lotniczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ddeeec31-d577-4c84-8395-54810d554ff2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013965/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Obsługa zagranicznych podróży służbowych w zakresie usług pośrednictwa w zakresie rezerwacji, sprzedaży, wystawiania, wydawania i dostarczania biletów lotniczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
MAZOVIA4EEWAVE – Elena, DECA – Interreg Europe, GREET CE – I3, DIGIT – Life, HYEFRE – Interreg Central Europe, Hercules CE- Interreg Central Europe, OCTOPUS – Life, ESCALATE – Life, SPOTLOG - Interreg Europe, FEEL - Interreg Europe, BENDER – Life, MESTRI CE - Interreg Central Europe.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00458136
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MAE/421/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest obsługa zagranicznych podróży służbowych w zakresie usług pośrednictwa w zakresie rezerwacji, sprzedaży, wystawiania, wydawania i dostarczania biletów lotniczych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 63512000-1 - Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W kryterium „Wysokość upustu od ceny biletu lotniczego zagranicznego” Zamawiający omyłkowo określił, żenajwyższą liczbę punktów otrzyma oferta zawierająca najniższą cenę brutto zamiast najwyższy upust. Ponadto
Zamawiający określając wzór obliczania punktów, określił go błędnie wskazując, że:
· Un w liczniku zamiast w mianowniku wzoru oraz Ub w mianowniku zamiast w liczniku;
· Un to najniższa zamiast najwyższa cena upustu.
| 2024-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |