Dostawa mebli biurowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego

Województwo Opolskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00499573
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00499573/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-13 14:14
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f7cadca-c516-47b1-9c38-e654cbb06925
Identyfikator
7543077565
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble biuroweMeble różneMeble konferencyjneRóżne meble i wyposażenieWieszaki na odzieżMeble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

Wykonawcy

1 przyznane

SIGMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
348 040,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00499573 z dnia 2024-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mebli biurowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Opolskie

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 14

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-082

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 77 54 16 401,468

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@opolskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.opolskie.pl/typy-tresci/zamowienia-publiczne/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f7cadca-c516-47b1-9c38-e654cbb06925

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mebli biurowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f7cadca-c516-47b1-9c38-e654cbb06925

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499573

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043737/37/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 DOSTAWA MEBLI BIUROWYCH NA POTRZEBY URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00441256

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOA-ZP.272.26.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 341029,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mebli biurowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa, na podstawie zleceń jednostkowych, mebli biurowych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w ilościach i parametrach jakościowych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia, to jest:

Wykaz mebli ujętych w zamówieniu w ramach zamówienia podstawowego:
1. Biurko proste 140 x 70 cm – 40 szt.
2. Biurko proste 160 x 70 cm – 15 szt.
3. Osłona czołowa biurka prostego 140 – 15 szt/
4. Osłona czołowa biurka prostego 160 – 5 szt.
5. Dostawka do biurka – 55 szt.
6. Kontener podbiurkowy - 55 szt.
7. Szafa aktowa dwudrzwiowa - 25 szt.
8. Szafa ubraniowa jednodrzwiowa – 25 szt.
9. Szafka gospodarcza zamknięta – 5 szt.
10. Szafka gospodarcza (półotwarta) – 5 szt.
11. Wieszak ubraniowy – 15 szt.
12. Szafa biurowa półotwarta – 10 szt.
13. Stół – 10 szt.
14. Stolik kwadratowy – 10 szt.

Wykaz mebli ujętych w zamówieniu w ramach prawa opcji:
1. Biurko proste 140 x 70 cm – 45 szt.
2. Biurko proste 160 x 70 cm – 15 szt.
3. Osłona czołowa biurka prostego 140 – 15 szt.
4. Osłona czołowa biurka prostego 160 – 5 szt.
5. Dostawka do biurka – 60 szt.
6. Kontener podbiurkowy - 60 szt.
7. Szafa aktowa dwudrzwiowa - 20 szt.
8. Szafa ubraniowa jednodrzwiowa – 20 szt.
9. Szafka gospodarcza zamknięta – 20 szt.
10. Wieszak ubraniowy – 25 szt.
11. Szafa biurowa półotwarta – 10 szt.
12. Stół – 20 szt.
13. Stolik kwadratowy – 5 szt.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
W Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) zawarte są elementy dotyczące przedmiotu i zasad realizacji zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39151000-5 - Meble różne

39153000-9 - Meble konferencyjne

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

39136000-4 - Wieszaki na odzież

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 335882,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 953297,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 348040,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIGMA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7540026449; REGON: 530939149

7.3.3) Ulica: ul. Niemodlińska

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-864

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 348040,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dot. pkt 6.4.) oraz 8.2.)
Cena łączna oferty brutto: 348 040,80 zł, w tym:
- Zamówienie podstawowe: 166 363,65 zł brutto
- Zamówienie w ramach prawa opcji: 181 677,15 zł brutto

Dot. pkt 6.2.)
Cena łączna oferty brutto: 335 882,25 zł, w tym:
- Zamówienie podstawowe: 160 269,00 zł brutto
- Zamówienie w ramach prawa opcji: 175 613,25 zł brutto

Dot. pkt 6.3.)
Cena łączna oferty brutto: 953 297,23 zł, w tym:
- Zamówienie podstawowe: 454 004,87 zł brutto
- Zamówienie w ramach prawa opcji: 499 292,36 zł brutto

Dot. pkt 8.3.) Okres realizacji zamówienia:
"§ 2 Umowy
Zasady realizacji dostaw
(...) 5. Dostawa mebli będzie realizowana, każdorazowo, zgodnie z ofertą wykonawcy w terminie 5 dni roboczych licząc od dnia przekazania zlecenia jednostkowego. Przez dni robocze rozumie się dni inne niż soboty oraz dni inne niż dni ustawowo wolne od pracy w rozumieniu ustawy z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy (t.j. Dz. U. 2020 poz. 1920). Za dzień przekazania zlecenia jednostkowego uznaje się dzień, w którym Zamawiający przekazał zlecenie jednostkowe na zakup i dostawę mebli — do godz. 10:00 i dzień ten wlicza się do terminu obowiązującego Wykonawcę na realizację
zamówienia. W przypadku przekazania zlecenia jednostkowego przez Zamawiającego po godz. 10:00, za dzień przekazania zlecenia jednostkowego na zakup i dostawę mebli uznaje się kolejny dzień roboczy i dzień ten wlicza się do terminu obowiązującego Wykonawcę na realizację zamówienia. (...)

§ 3
Czas trwania umowy
Przedmiot umowy będzie realizowany od dnia zawarcia umowy przez okres 12 miesięcy."
2024-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy