Dostawa wyposażenia pracowni dla technika elektryka, technika elektronika i technika mechatronika w ramach projektu pn. "AKCJA TRANSFORMACJA”

Powiat Tarnogórski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00095598
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00095598/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-04 14:27
Lokalizacja
Tarnowskie Góry, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2fa50b9e-14e3-4121-9e9a-8ac8c5b8ab8f
Identyfikator
6452513103
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Silniki elektryczneDrut i kabel izolowanyKanały kabloweKabel niskiego napięciaKabelAparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznejPrzekaźniki mocyElektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznychElektryczne elementy składoweLiczniki elektrycznościLiczniki energiiLicznikiFalownikiPrzemienniki częstotliwościSilniki wiatroweAkumulatory elektryczneIzolowane złącza kabloweOgraniczniki napięciaElektryczne tablice rozdzielczeBezpiecznikiZaciski kabloweOchronniki przepięcioweAkcesoria do kabli izolowanychAkumulatory litoweZłącza kabloweZestawy narzędzioweKanały elektrycznePrzekształtniki

Wykonawcy

6 przyznanych

ROBERT PINDERAWrocław, PL
ROBERT PINDERAWrocław, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00095598 z dnia 2026-02-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia pracowni dla technika elektryka, technika elektronika i technika mechatronika w ramach projektu pn. "AKCJA TRANSFORMACJA”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnogórski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Karłuszowiec 5

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 0323813786

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@tgpowiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnogorski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/tarnogorski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia pracowni dla technika elektryka, technika elektronika i technika mechatronika w ramach projektu pn. "AKCJA TRANSFORMACJA”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fa50b9e-14e3-4121-9e9a-8ac8c5b8ab8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00095598

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00033572/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.18 Dostawa wyposażenia pracowni dla technika elektryka, technika elektronika i technika mechatronika w ramach projektu pn. "AKCJA TRANSFORMACJA”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusz Sprawiedliwej Transformacji - priorytet: FESL.10.00 Fundusze Europejskie na transformację; działanie FESL.10.23 Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu, Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021- 2027 w związku z realizacją projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA”, numer umowy: UDA-FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-01; FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-004

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00573723

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ.272.4.53.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 415577,85 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup, dostawę i rozładunek wyposażenia do pracowni montażu maszyn i inteligentnych instalacji elektrycznych dla technika elektryka w Technikum nr 5 w Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ w ramach projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.
2. Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do Technikum nr 5 w Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach ul. Sienkiewicza 6, 42-600 Tarnowskie Góry.
3. Zamawiający zastrzega, aby jakość przedmiotu umowy była zgodna z obowiązującymi przepisami i normami technicznymi. Oferowane elementy przedmiotu umowy muszą stanowić własność Wykonawcy nieobciążoną prawami na rzecz osób trzecich i być fabrycznie nowe, pozyskane poprzez legalny kanał dystrybucji na rynek polski.
4. Przedmiot zamówienia powinien posiadać okres gwarancji określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ i liczony jest od dnia podpisania przez obie strony bezusterkowego protokołu odbioru, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy
5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: część 1: silniki
6. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
7. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji - priorytet: FESL.10.00 Fundusze Europejskie na transformację; działanie FESL.10.23 Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu, Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021- 2027 w związku z realizacją projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA”, numer umowy: UDA-FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-01; FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-004.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31110000-0 - Silniki elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 17392,80 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup, dostawę i rozładunek wyposażenia do pracowni montażu maszyn i inteligentnych instalacji elektrycznych dla technika elektryka w Technikum nr 5 w Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ w ramach projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.
2. Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do Technikum nr 5 w Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach ul. Sienkiewicza 6, 42-600 Tarnowskie Góry.
3. Zamawiający zastrzega, aby jakość przedmiotu umowy była zgodna z obowiązującymi przepisami i normami technicznymi. Oferowane elementy przedmiotu umowy muszą stanowić własność Wykonawcy nieobciążoną prawami na rzecz osób trzecich i być fabrycznie nowe, pozyskane poprzez legalny kanał dystrybucji na rynek polski.
4. Przedmiot zamówienia powinien posiadać okres gwarancji określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ i liczony jest od dnia podpisania przez obie strony bezusterkowego protokołu odbioru, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy
5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: część 2: przewody i podzespoły.
6. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
7. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji - priorytet: FESL.10.00 Fundusze Europejskie na transformację; działanie FESL.10.23 Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu, Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021- 2027 w związku z realizacją projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA”, numer umowy: UDA-FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-01; FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-004.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31300000-9 - Drut i kabel izolowany

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44322100-4 - Kanały kablowe

31321210-7 - Kabel niskiego napięcia

44321000-6 - Kabel

4.5.5.) Wartość części: 23744,16 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup, dostawę i rozładunek wyposażenia do pracowni montażu maszyn i inteligentnych instalacji elektrycznych dla technika elektryka w Technikum nr 5 w Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ w ramach projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.
2. Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do Technikum nr 5 w Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach ul. Sienkiewicza 6, 42-600 Tarnowskie Góry.
3. Zamawiający zastrzega, aby jakość przedmiotu umowy była zgodna z obowiązującymi przepisami i normami technicznymi. Oferowane elementy przedmiotu umowy muszą stanowić własność Wykonawcy nieobciążoną prawami na rzecz osób trzecich i być fabrycznie nowe, pozyskane poprzez legalny kanał dystrybucji na rynek polski.
4. Przedmiot zamówienia powinien posiadać okres gwarancji określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ i liczony jest od dnia podpisania przez obie strony bezusterkowego protokołu odbioru, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy
5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: część 3: podzespoły montażowe
6. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 do SWZ
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
7. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji - priorytet: FESL.10.00 Fundusze Europejskie na transformację; działanie FESL.10.23 Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu, Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021- 2027 w związku z realizacją projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA”, numer umowy: UDA-FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-01; FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-004.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31221100-2 - Przekaźniki mocy

31210000-1 - Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych

31681400-7 - Elektryczne elementy składowe

4.5.5.) Wartość części: 8549,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup, dostawę i rozładunek wyposażenia do pracowni montażu maszyn i inteligentnych instalacji elektrycznych dla technika elektryka w Technikum nr 5 w Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ w ramach projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.
2. Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do Technikum nr 5 w Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach ul. Sienkiewicza 6, 42-600 Tarnowskie Góry.
3. Zamawiający zastrzega, aby jakość przedmiotu umowy była zgodna z obowiązującymi przepisami i normami technicznymi. Oferowane elementy przedmiotu umowy muszą stanowić własność Wykonawcy nieobciążoną prawami na rzecz osób trzecich i być fabrycznie nowe, pozyskane poprzez legalny kanał dystrybucji na rynek polski.
4. Przedmiot zamówienia powinien posiadać okres gwarancji określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ i liczony jest od dnia podpisania przez obie strony bezusterkowego protokołu odbioru, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy
5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: część 4: zestawy sterowania.
6. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7 do SWZ
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
7. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji - priorytet: FESL.10.00 Fundusze Europejskie na transformację; działanie FESL.10.23 Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu, Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021- 2027 w związku z realizacją projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA”, numer umowy: UDA-FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-01; FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-004.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38554000-3 - Liczniki elektryczności

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31210000-1 - Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych

31681400-7 - Elektryczne elementy składowe

38551000-2 - Liczniki energii

38550000-5 - Liczniki

4.5.5.) Wartość części: 22620,39 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup, dostawę i rozładunek wyposażenia do pracowni montażu i serwisu urządzeń i systemów energetyki odnawialnej dla technika elektronika i technika mechatronika w Technikum nr 4 w Zespole Szkole Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ w ramach projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.
2. Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach ul. Sienkiewicza 23, 42-600 Tarnowskie Góry.
3. Zamawiający zastrzega, aby jakość przedmiotu umowy była zgodna z obowiązującymi przepisami i normami technicznymi. Oferowane elementy przedmiotu umowy muszą stanowić własność Wykonawcy nieobciążoną prawami na rzecz osób trzecich i być fabrycznie nowe, pozyskane poprzez legalny kanał dystrybucji na rynek polski.
4. Przedmiot zamówienia powinien posiadać okres gwarancji określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ i liczony jest od dnia podpisania przez obie strony bezusterkowego protokołu odbioru, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy
5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: część 5: generator elektryczny i przemiennik częstotliwości
6. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 8 do SWZ
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
7. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji - priorytet: FESL.10.00 Fundusze Europejskie na transformację; działanie FESL.10.23 Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu, Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021- 2027 w związku z realizacją projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA”, numer umowy: UDA-FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-01; FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-004.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31155000-7 - Falowniki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32552420-7 - Przemienniki częstotliwości

31121320-9 - Silniki wiatrowe

31221100-2 - Przekaźniki mocy

4.5.5.) Wartość części: 5056,72 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup, dostawę i rozładunek wyposażenia do pracowni montażu i serwisu urządzeń i systemów energetyki odnawialnej dla technika elektronika i technika mechatronika w Technikum nr 4 w Zespole Szkole Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ w ramach projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.
2. Dostawa przedmiotu zamówienia odbędzie się do Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach ul. Sienkiewicza 23, 42-600 Tarnowskie Góry.
3. Zamawiający zastrzega, aby jakość przedmiotu umowy była zgodna z obowiązującymi przepisami i normami technicznymi. Oferowane elementy przedmiotu umowy muszą stanowić własność Wykonawcy nieobciążoną prawami na rzecz osób trzecich i być fabrycznie nowe, pozyskane poprzez legalny kanał dystrybucji na rynek polski.
4. Przedmiot zamówienia powinien posiadać okres gwarancji określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ i liczony jest od dnia podpisania przez obie strony bezusterkowego protokołu odbioru, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy
5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: część 6: urządzenia i podzespoły do budowy instalacji fotowoltaicznych
6. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 9 do SWZ
2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
7. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Sprawiedliwej Transformacji - priorytet: FESL.10.00 Fundusze Europejskie na transformację; działanie FESL.10.23 Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu, Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021- 2027 w związku z realizacją projektu pn. „AKCJA TRANSFORMACJA”, numer umowy: UDA-FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-01; FESL.10.23-IZ.01-06CG/23-004.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31155000-7 - Falowniki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

31343000-2 - Izolowane złącza kablowe

31215000-6 - Ograniczniki napięcia

31214500-4 - Elektryczne tablice rozdzielcze

31211300-1 - Bezpieczniki

44322400-7 - Zaciski kablowe

31217000-0 - Ochronniki przepięciowe

38550000-5 - Liczniki

44322100-4 - Kanały kablowe

32552420-7 - Przemienniki częstotliwości

31681400-7 - Elektryczne elementy składowe

31210000-1 - Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych

31340000-1 - Akcesoria do kabli izolowanych

31434000-7 - Akumulatory litowe

44322200-5 - Złącza kablowe

44512940-3 - Zestawy narzędziowe

44141100-1 - Kanały elektryczne

31151000-9 - Przekształtniki

44321000-6 - Kabel

4.5.5.) Wartość części: 36141,42 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18745,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18745,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18745,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAGER Robert Pindera

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8822106792

7.3.3) Ulica: Ząbkowicka 49

7.3.4) Miejscowość: Dzierżoniów

7.3.5) Kod pocztowy: 58-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18745,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7429,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12004,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7429,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAGER Robert Pindera

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8822106792

7.3.3) Ulica: Ząbkowicka 49

7.3.4) Miejscowość: Dzierżoniów

7.3.5) Kod pocztowy: 58-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7429,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-02-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy