Usługi weterynaryjne zawarte w programie opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Tychy na rok 2026

Gmina Miasta Tychy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00096145
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00096145/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-05 08:25
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-07663ba3-ef97-4020-b02f-ccaeff3b522b
Identyfikator
6460013450
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi weterynaryjne

Wykonawcy

2 przyznane

ALEKSANDRA BAJORSKATychy, PL · lot 0
3201 PLN
ALEKSANDRA BAJORSKATychy, PL · lot 4
31 280 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00096145 z dnia 2026-02-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi weterynaryjne zawarte w programie opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Tychy na rok 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 32 776 38 08

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tychy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi weterynaryjne zawarte w programie opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Tychy na rok 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07663ba3-ef97-4020-b02f-ccaeff3b522b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00096145

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00020818/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.20 Usługi weterynaryjne zawarte w programie opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Tychy na rok 2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00623984

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.75.2025.AO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1
Wykonanie dla mieszkańców miasta Tychy usługi wszczepienia zwierzętom domowym (psom i kotom) mikrochipu identyfikującego.
Przedmiotem zadania nr 1 jest wykonanie dla mieszkańców miasta Tychy usługi wszczepienia 97 zwierzętom domowym (psom i kotom) mikrochipu identyfikującego, łącznie z wpisaniem danych zwierzęcia i właściciela do ogólnopolskiej bazy danych o posiadaczach zwierząt.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadań 1-5 stanowi załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 4580,56 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2
Wykonanie dla mieszkańców miasta Tychy usługi usypiania jednego ślepego miotu.
Przedmiotem zadania nr 2 jest wykonanie dla mieszkańców miasta Tychy usługi usypiania ślepego miotu, która będzie się odbywała po potwierdzeniu przez lekarza weterynarii, że zwierzęta są ślepe. Uśmiercony (uśpiony) może zostać tylko ślepy miot (zwierzęta, które jeszcze nie otworzyły oczu).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadań 1-5 stanowi załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 212,18 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3
Zapewnienie gotowości całodobowej opieki weterynaryjnej w przypadku powstania zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt.
Przedmiotem zadania nr 3 jest zapewnienie gotowości całodobowej opieki weterynaryjnej w przypadku powstania zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt od 15.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Zadanie to będzie wykonywane całodobowo przez cały okres obowiązywania umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadań 1-5 stanowi załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 40836,57 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4
Wykonanie dla mieszkańców miasta Tychy usługi sterylizacji lub kastracji psów i kotów.
Przedmiotem zadania nr 4 jest wykonanie dla mieszkańców miasta Tychy usługi sterylizacji 71 suk, kastracji 54 psów, sterylizacji 63 kotek, kastracji 54 kotów. Wykonanie dla mieszkańców miasta Tychy ww. usługi będzie możliwe po podpisaniu przez zgłaszającego oświadczenia mówiącego o tym, że jest mieszkańcem miasta Tychy, właścicielem dostarczonego zwierzęcia oraz że nie prowadzi działalności gospodarczej w zakresie hodowli rasowych psów lub kotów.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadań 1-5 stanowi załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 87901,77 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 5
Sterylizacja kotów i kotek wolno żyjących z jednoczesnym wszczepieniem mikrochipu identyfikującego oraz odrobaczeniem

Przedmiotem zadania nr 5 jest sterylizacja 67 kotek i kastracja 41 kotów wolno żyjących z jednoczesnym wszczepieniem mikrochipu identyfikującego oraz odrobaczeniem.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadań 1-5 stanowi załącznik nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.5.) Wartość części: 38803,24 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3201 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3201 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3201 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabinet Weterynaryjny Filemon Aleksandra Bajorska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922144892

7.3.3) Ulica: Bielska 135c/23

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.5) Kod pocztowy: 43-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3201 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. 7.01.2026 r. godz. 9.00 na zadanie nr 2, nr 3 i nr 4 nie wpłynęły żadne oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. 7.01.2026 r. godz. 9.00 na zadanie nr 2, nr 3 i nr 4 nie wpłynęły żadne oferty.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. 7.01.2026 r. godz. 9.00 na zadanie nr 2, nr 3 i nr 4 nie wpłynęły żadne oferty.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31280 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31280 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 31280 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gabinet Weterynaryjny Filemon Aleksandra Bajorska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922144892

7.3.3) Ulica: Bielska 135c/23

7.3.4) Miejscowość: Tychy

7.3.5) Kod pocztowy: 43-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 31280 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-02-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi