Organizacja systemu alarmowania na terenie Gminy Dąbrowa Zielona

GMINA DĄBROWA ZIELONA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00096710
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00096710/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-05 10:44
Lokalizacja
Dąbrowa Zielona, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1971bd1e-b4b6-40ad-9661-deda13261f38
Identyfikator
9492195763
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczneAparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneAkumulatory elektrycznePrzekształtniki mocyRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi elektryczneDodatkowe usługi budowlaneMechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR JANUSWolbrom, PL · lot 0
196 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00096710 z dnia 2026-02-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Organizacja systemu alarmowania na terenie Gminy Dąbrowa Zielona

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWA ZIELONA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151397902

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 31

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Zielona

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-265

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 343555018

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@dabrowazielona.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dabrowazielona.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwdabrowazielona.e-zp.finn.pl/procurements

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja systemu alarmowania na terenie Gminy Dąbrowa Zielona

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1971bd1e-b4b6-40ad-9661-deda13261f38

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00096710

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010959/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Organizacja systemu alarmowania na terenie Gminy Dąbrowa Zielona

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00575134

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OŚIIP.271.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 152460,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Organizacja systemu alarmowania na terenie Gminy Dąbrowa Zielona” w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej dział: „Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OLiOC”
Zamówienie polegać będzie na dostawie i montażu 4 kompletów cyfrowych syren alarmowych zgodnie z OPZ SOiA przystosowanych do centrali Digitex Wave v1.65.43.0. oraz systemu radiowego STQC / SWA3 w jednostce OSP: Dąbrowa Zielona, Cielętniki, Olbrachcice, Ulesie.
Wyposażenie syreny alarmowej 600W:
1. Blok sterujący syreny elektronicznej powinien składać się z:
• Skrzynia metalowa zamykana na kluczyk z funkcją alarmu o wymiarach nie większych niż 600x600x250mm. - 1kpl.
• Moduł wzmacniacza mocy audio 300W 24/48V - 2 kpl.
• Zasilacz sieciowy 230V/24V o mocy 960W – DC 24V do zasilania bezpośredniego syreny elektronicznej bez akumulatorów - 1kpl.
• Moduł do kontroli ładowania i rozładowania baterii akumulatorów zasilania awaryjnego syreny elektronicznej 24V 40A w zakresie napięcia dolnego 22V i górnego 27,5V i ładowania akumulatorów rozładowanych poniżej napięcia 21V - 1 kpl.
• Lokalny manipulator z wyświetlaczem LCD minimum 7cali lub ekranem dotykowym do obsługi syreny - 1 kpl.
• Moduł GSM do sterowania funkcjami systemu za pomocą wiadomości SMS -1 kpl.
• Moduł sterownika syreny cyfrowej PC 550 wyposażony w kartę SD
• Baterie akumulatorów 2x55Ah 12V do zasilania awaryjnego syreny.
• Radiotelefon cyfrowo-analogowy VHF 5W 12,5KHz z przetwornicą napięcia 24V/12V.
• Materiały instalacyjne, rury, kabel antenowy, głośnikowy i sterujący.
• Materiały uziemienia.
• Zabezpieczenie zasilania 230V wyłącznik różnicowy 6A 30mA w obudowie.
2. Kolumna głośnikowa – 4 głośniki szczelinowe 150W 8Ω / 600W.
3. Uniwersalna konstrukcja wsporcza ocynkowana ogniowo o wysokości do 2,5m.
4. Dostawa i montaż urządzeń, zaprogramowanie, wykonanie pomiarów, sprawdzenie działania w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Gwarancja kompletów cyfrowych syren alarmowych: 24 miesiące .

Wymagania techniczne dla syren muszą być kompatybilne z urządzeniami Komendy Wojewódzkiej PSP w Katowicach.
Powyższe informacje mają na celu zapewnienie jednolitości systemu ostrzegania i alarmowania w związku z planowaną inwestycją w zakresie zakupu syren alarmowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31200000-8 - Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

31121110-4 - Przekształtniki mocy

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71314100-3 - Usługi elektryczne

71326000-9 - Dodatkowe usługi budowlane

71334000-8 - Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TETRATRONIK Słąwomir Janus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371522285

7.3.4) Miejscowość: Wolbrom

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-30
2026-02-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy