„ Rozwój Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Andrychowie poprzez przebudowę przyszpitalnego parku oraz zakup niezbędnego wyposażenia” - formuła zaprojektuj i wybuduj.

WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W ANDRYCHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00097566
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00097566/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-05 13:16
Lokalizacja
Andrychów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c0e6acc5-aa3d-4f67-885b-1d88353f15b2
Identyfikator
5512123091
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi projektowania architektonicznegoRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ BOBOWSKIChorzów, PL · lot 0
4 182 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00097566 z dnia 2026-02-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„ Rozwój Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Andrychowie poprzez przebudowę przyszpitalnego parku oraz zakup niezbędnego wyposażenia” - formuła zaprojektuj i wybuduj.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W ANDRYCHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jarosława Dąbrowskiego 19

1.5.2.) Miejscowość: Andrychów

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-120

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338752446

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: imastykarz@szpital.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szpital.info.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

Postępowanie jest prowadzone na platformie zakupowej Zamawiającego dostępnej pod linkiem: https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_andrychow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„ Rozwój Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Andrychowie poprzez przebudowę przyszpitalnego parku oraz zakup niezbędnego wyposażenia” - formuła zaprojektuj i wybuduj.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0e6acc5-aa3d-4f67-885b-1d88353f15b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00097566

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

W ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną, Działanie 5.13 Środowiskowa opieka psychiatryczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Typ projektu A. Wsparcie opieki psychiatrycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00589018

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP/260/14/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie zagospodarowania przyszpitalnego parku na terenie Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie, w ramach realizacji zadania: „Przebudowa i rozbudowa budynku Oddziału Terapii Uzależnienia od Alkoholu oraz zagospodarowanie terenu przyszpitalnego na cele terapeutyczne”.
Prace w obrębie parku mają na celu stworzenie przestrzeni terapeutyczno-rekreacyjnej, wspierającej proces leczenia i rehabilitacji pacjentów szpitala, a także poprawę estetyki i funkcjonalności otoczenia na terenie WSP w Andrychowie przy ul. Dąbrowskiego 19 w Andrychowie.
2. Szczegółowy zakres prac będących przedmiotem niniejszego postępowania określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 10 – Program Funkcjonalno-Użytkowy, a także pozostałe załączniki będące integralną częścią niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4182000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8579989,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4182000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FK-MOVING Andrzej Bobowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8191530114

7.3.3) Ulica: Chocimska

7.3.4) Miejscowość: Chorzów

7.3.5) Kod pocztowy: 41-506

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4182000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa została zawarta w postaci elektronicznej, zgodnie z art. 78¹ Kodeksu cywilnego oraz przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, i opatrzona kwalifikowanymi podpisami elektronicznymi Stron.
2026-02-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane