Dostawa i instalacja materiałów i sprzętu w ramach zadania pn:Zwiększenie poziomu Cyberbezpieczeństwa poprzez analizę zagrożeń,implementację środków ochronnych i doskonalenie strategii ochrony inf(..)
Gmina Borzęcin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00098556
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00098556/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-06 08:54
- Lokalizacja
- Borzęcin, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f8f8be63-a96c-4f2c-ab53-3c1f8ce76d8f
- Identyfikator
- 8691318251
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00098556 z dnia 2026-02-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i instalacja materiałów i sprzętu w ramach zadania pn:Zwiększenie poziomu Cyberbezpieczeństwa poprzez analizę zagrożeń,implementację środków ochronnych i doskonalenie strategii ochrony inf(..)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Borzęcin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000532180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borzęcin
1.5.2.) Miejscowość: Borzęcin
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-825
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@borzecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borzecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f8f8be63-a96c-4f2c-ab53-3c1f8ce76d8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i instalacja materiałów i sprzętu w ramach zadania pn:Zwiększenie poziomu Cyberbezpieczeństwa poprzez analizę zagrożeń,implementację środków ochronnych i doskonalenie strategii ochrony inf(..)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8f8be63-a96c-4f2c-ab53-3c1f8ce76d8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00098556
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045486/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zwiększenie poziomu Cyberbezpieczeństwa poprzez analizę zagrożeń, implementację środków ochronnych i doskonalenie strategii ochrony informacji w Gminie Borzęcin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23 współfinansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00067220
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.02.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 603734,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa i instalacja materiałów i sprzętu w ramach zadania pn.: „Zwiększenie poziomu Cyberbezpieczeństwa poprzez analizę zagrożeń, implementację środków ochronnych i doskonalenie strategii ochrony informacji w Gminie Borzęcin”. Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23 współfinansowanego z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
-usługi informatyczne w zakresie wdrożenia, konserwacji sprzętu informatycznego oraz oprogramowania,
- doposażenie jednostek podległych - zakup urządzeń NAS,
- doposażenie jednostek podległych - zasilanie awaryjne,
- doposażenie serwerowni - serwerowy zasilacz awaryjny,
- zakup serwerów do pełnienia roli klastra,
- zakup dedykowanej usługi bezpiecznego przechowywania danych realizowanej przez zewnętrznych ekspertów,
- zakup oprogramowania antywirusowego,
- doposażenie serwerowni - urządzenia sieciowe i osprzęt sieciowy pozwalający na przyłączenie do szerokopasmowego internetu,
- zakup zasilaczy awaryjnych na potrzeby stanowisk końcowych,
- doposażenie jednostek podległych - rozbudowa zabezpieczeń logicznych,
- doposażenie serwerowni - serwer z systemem operacyjnym i oprogramowaniem oraz dodatkowe dyski (o większej pojemności),
- doposażenie serwerowni - zakup urządzenia NAS.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
30211300-4 - Platformy komputerowe
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
32428000-9 - Modernizacja sieci
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, tj. do dnia 04.02.2026 roku do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
| 2026-02-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |