DOSTAWA TABLIC REJESTRACYJNYCH DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W ŁAŃCUCIE

POWIAT ŁAŃCUCKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00098827
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00098827/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-06 09:55
Lokalizacja
Łańcut, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bf6f89d0-93b1-4cfe-92eb-c9a1c608a5b0
Identyfikator
8151632564
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Znaki i podobne elementy

Wykonawcy

1 przyznane

BOGUMIŁ SOBOTARzeszów, PL · lot 0
423 192,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00098827 z dnia 2026-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA TABLIC REJESTRACYJNYCH DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W ŁAŃCUCIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁAŃCUCKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581376

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Łańcut

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172256971

1.5.8.) Numer faksu: 172256970

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatlancut.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlancut.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf6f89d0-93b1-4cfe-92eb-c9a1c608a5b0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA TABLIC REJESTRACYJNYCH DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W ŁAŃCUCIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf6f89d0-93b1-4cfe-92eb-c9a1c608a5b0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00098827

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00055911/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Łańcucie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00629889

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.1.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 344065,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa tablic rejestracyjnych na potrzeby Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Łańcucie w okresie od 01.02.2026 r. do 31.01.2027 r. Zamówienie obejmuje następujące prognozowane ilości poszczególnych rodzajów tablic rejestracyjnych:
Samochodowe zwyczajne jednorzędowe 6000 kpl.
Samochodowe zwyczajne dwurzędowe 20 kpl.
Motocyklowe zwyczajne 1200 szt.
Motorowerowe zwyczajne 200 szt.
Samochodowe zwyczajne zmniejszone 150 kpl.
Przyczepy zwyczajne jednorzędowe 580 szt.
Przyczepy zwyczajne dwurzędowe 20 szt.
Samochodowe indywidualne 30 kpl.
Motocyklowe indywidualne 20 szt.
Samochodowe zabytkowe 35 kpl.
Motocyklowe zabytkowe 25 szt.
Motorowerowe zabytkowe 10 szt.
Samochodowe zabytkowe zmniejszone 120 kpl.
Samochodowe tymczasowe 100 kpl.
Motocyklowe tymczasowe 5 szt.
Motorowerowe tymczasowe 5 szt.
Przyczepy tymczasowe 50 szt.
Wtórnik samochodowe zwyczajne 240 szt.
Wtórnik przyczep 5 szt.
Wtórnik motocyklowe 60 szt.
Wtórnik motorowerowe 5 szt.
Samochodowe dodatkowe (bagażnik) 480 szt.
Samochodowe profesjonalne 5 kpl.
Przyczepy profesjonalne 5 szt.
Samochodowe zwyczajne zielone 100 kpl.
Motocyklowe zwyczajne zielone 5 szt.
Motorowerowe zwyczajne zielone 20 szt.
Samochodowe zwyczajne zmniejszone zielone 5 kpl.
Samochodowe indywidualne zielone 5 kpl.
Motocyklowe indywidualne zielone 5 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44423400-5 - Znaki i podobne elementy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 423192,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 457219,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 423192,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH TABLITEK Bogumił Sobota

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131003351

7.3.3) Ulica: ul. Żółkiewskiego 7a/3

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-203

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 423192,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-02-01 do 2027-01-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy