„Przebudowa dachu budynku B1 Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Suwałkach wraz z wykonaniem instalacji odgromowej”
POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W SUWAŁKACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00499901
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00499901/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-13 16:57
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b19316a-bc15-4faf-a0df-4d6530ade473
- Identyfikator
- 8441870800
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00499901 z dnia 2024-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dachu budynku B1 Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Suwałkach wraz z wykonaniem instalacji odgromowej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII W SUWAŁKACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790675588
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pułaskiego 73
1.5.2.) Miejscowość: Suwałki
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: suwalki.miw@wetgiw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piwsuwalki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b19316a-bc15-4faf-a0df-4d6530ade4731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
weterynaria
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dachu budynku B1 Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Suwałkach wraz z wykonaniem instalacji odgromowej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b19316a-bc15-4faf-a0df-4d6530ade473
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499901
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00443889
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 922331,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia, jest realizacja zadania pn. „Przebudowa dachu budynku B1 Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Suwałkach wraz z wykonaniem instalacji odgromowej”.
2. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie dachu budynku B1 Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Suwałkach wraz z wykonaniem instalacji odgromowej przy ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 73 w Suwałkach (16-400) zgodnie z :
1) Opracowaną dokumentacją projektową „Przebudowa dachu budynku B1 Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Suwałkach wraz z instalacją odgromową” na którą składa się :
a) projekt wykonawczy przebudowy dachu budynku B1 Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Suwałkach
b) STWiORB ROBOTY BUDOWLANE
c) Projekt wykonawczy instalacji odgromowej
d) STWiORB INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
e) oraz przedmiary
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45120000-4 - Próbne wiercenia i wykopy
45262300-4 - Betonowanie
45262310-7 - Zbrojenie
45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 20.08.2024 r. do godz.14.00 wpłynęła tylko jedna oferta, która podlegała odrzuceniu na podstawie art. art. 226 ust. 1 pkt. 5 Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2024-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |