Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd” w Gminie Trąbki Wielkie

GMINA TRĄBKI WIELKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00100033
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00100033/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-06 13:57
Lokalizacja
Trąbki Wielkie, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e86cf9b-4db1-45f7-858e-15eab302e244
Identyfikator
6040021514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerwerySerwery plikówUrządzenia do przechowywania i odczytu danychNośniki do przechowywaniaPakiety oprogramowania i systemy informatyczneSystemy operacyjneUsługi dostawy oprogramowaniaUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwaUrządzenia siecioweInfrastruktura sieciowaUsługi w zakresie lokalnej sieci komputerowejPakiety oprogramowania zarządzającego licencjamiPakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowychPakiety oprogramowania do zabezpieczania danychPakiety oprogramowania do ochrony antywirusowejAwaryjne urządzenia energetyczneAkumulatory elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00100033 z dnia 2026-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd” w Gminie Trąbki Wielkie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRĄBKI WIELKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675066

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gdańska 12

1.5.2.) Miejscowość: Trąbki Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-034

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@trabkiw.ug.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trabkiw.ug.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1181901

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd” w Gminie Trąbki Wielkie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e86cf9b-4db1-45f7-858e-15eab302e244

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00100033

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00094171/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup sprzętu informatycznego i oprogramowania w ramach programu "Cyberbezpieczny samorząd dla Gminy Trąbki Wielkie"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00584000

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.20.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 429912,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Dostawa serwerów i oprogramowania wraz z wdrożeniem oraz zapewnieniem wsparcia lokalnego przy wdrożeniu.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) dostawę:
serwerów aplikacyjnych (2 szt.)
serwera do wykonywania kopii zapasowych (1 szt.)
serwera NAS (1 szt.)
dysków do serwera NAS (2 szt.)
dysków do macierzy dyskowej (12 szt.)
oprogramowania serwerów (4 szt.) oraz licencji dostępowych (45 szt.)
b) wykonanie usługi instalacji i wdrożenia dotyczącego dostarczonych urządzeń w zakresie:
(1) wirtualizacji serwerów (1 kpl.)
(2) klastra serwerów (1 kpl.)
(3) kontrolera domeny (AD) (1 kpl.)
c) zapewnienie usługi wsparcia lokalnego dotyczącego zakupionego sprzętu
d) sporządzenie dokumentacji powykonawczej (1 kpl.)
e) szkolenie pracowników IT/Sec w zakresie Active Directory / zabezpieczeń wirtualizacji / bezpieczeństwa kopii zapasowych (1 kpl.)
Szczegółowe informacje o zakresie zamówienia oraz warunkach realizacji zawarto w dokumentacji postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48823000-3 - Serwery plików

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

30234000-8 - Nośniki do przechowywania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48620000-0 - Systemy operacyjne

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

4.5.5.) Wartość części: 253068,78 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Dostawa i wdrożenie elementów infrastruktury sieciowej
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) dostawę:
(1) zarządzalnych urządzeń sieciowych z obsługą VLAN (4 szt.)
(2) urządzeń Access Point (4 szt.)
(3) switcha na potrzeby urządzeń Access Point (1 szt.)
b) wykonanie usługi instalacji i wdrożenia systemów teleinformatycznych (1 kpl.)
c) sporządzenie dokumentacji powykonawczej (1 kpl.)
d) zapewnienie usługi wsparcia lokalnego dotyczącego zakupionego sprzętu
e) szkolenie pracowników IT/Sec w zakresie obsługi i zarządzania urządzeniem UTM Stormshield SN520 będącego w posiadaniu zamawiającego (1 kpl.)
Szczegółowe informacje o zakresie zamówienia oraz warunkach realizacji zawarto w dokumentacji postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

4.5.5.) Wartość części: 68139,29 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3: Dostawa oprogramowania do inwentaryzacji
Zakres zamówienia w ramach obejmuje w szczególności:
a) dostawa wdrożenie oprogramowania do inwentaryzacji (1 kpl.)
Szczegółowe informacje o zakresie zamówienia oraz warunkach realizacji zawarto w dokumentacji postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami

48219000-6 - Pakiety oprogramowania do różnych operacji sieciowych

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

4.5.5.) Wartość części: 11591,03 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4: Dostawa i wdrożenie systemu SIEM
Zakres zamówienia w ramach obejmuje w szczególności:
a) dostawa i wdrożenie systemu SIEM (1 kpl.)
b) sporządzenie dokumentacji powykonawczej (1 kpl.)
c) szkolenie pracowników IT/Sec w zakresie obsługi i zarządzania systemem Security Information and Event Management (SIEM) (1 kpl.)
Szczegółowe informacje o zakresie zamówienia oraz warunkach realizacji zawarto w dokumentacji postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48732000-8 - Pakiety oprogramowania do zabezpieczania danych

48760000-3 - Pakiety oprogramowania do ochrony antywirusowej

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

4.5.5.) Wartość części: 51514,05 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5: Dostawa zasilaczy UPS
Zakres zamówienia w ramach obejmuje w szczególności:
a) dostawa UPS I – 40 szt.
b) dostawa UPS II – 1 szt.
c) dostawa akumulatorów dla UPS – 6 szt.
Szczegółowe informacje o zakresie zamówienia oraz warunkach realizacji zawarto w dokumentacji postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31430000-9 - Akumulatory elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 45599,01 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna oferta złożona w postępowaniu w zakresie tej części podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 10 ustawy.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna oferta złożona w postępowaniu w zakresie tej części podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5 ustawy.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy