Dostawa oleju napędowego do celów opałowych do kotłowni w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w Jedlni-Letnisko w roku 2026

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radom

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00100272
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00100272/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-06 14:44
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ae55c2d1-68d5-49e2-ad04-ab8e5cadfbc0
Identyfikator
7960081840
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej opałowy

Wykonawcy

1 przyznane

TERM-OIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot 0
170 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00100272 z dnia 2026-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju napędowego do celów opałowych do kotłowni w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w Jedlni-Letnisko w roku 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radom

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670080744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Janiszewska

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: radom@radom.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radom.radom.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1237860

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju napędowego do celów opałowych do kotłowni w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w Jedlni-Letnisko w roku 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae55c2d1-68d5-49e2-ad04-ab8e5cadfbc0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00100272

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00574587/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa oleju napędowego na potrzeby kotłowni w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w roku 2026

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00615896

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 245212,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa oleju napędowego do celów opałowych do kotłowni w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w Jedlni-Letnisko w roku 2026.“

Przewidywana wielkość dostaw w okresie trwania umowy – 56 000 litrów.

Olej napędowy do celów opałowych powinien spełniać parametry jakościowe określone polską normą PN-C-96024:2011 dla gatunku L1.
Olej napędowy do celów opałowych powinien spełniać następujące wymogi:
- wartość opałowa - nie niższa niż 42,6 MJ/kg,
- zawartość siarki - nie więcej niż 0,1% ,
- gęstość w temp. 15°C - nie wyższa niż 860 kg/m3,
- temperatura płynięcia - nie niższa niż - 20°C,
- zawartość wody - nie więcej niż 200 (mg/kg),
- całkowita zawartość zanieczyszczeń - nie więcej niż 24 mg/kg.

Dostarczony olej napędowy do celów opałowych musi odpowiadać pod względem jakości zgodnie z obowiązującą normą PN-C-96024:2001. oraz Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 04 stycznia 2007 roku w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji.

Częstotliwość i sposób realizacji:
a) Wykonawca dostarczy olej napędowy do celów opałowych własnym transportem do kotłowni olejowej Leśnego Ośrodka Edukacyjnego w Jedlni Letnisko, Siczki 1
b) Dostawa przedmiotu zamówienia polegać będzie na uzależnionym od potrzeb realizowaniu bieżących zamówień Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. Orientacyjna ilość zamawianego oleju wynosi: 56 000 l.
c) Olej napędowy do celów opałowych winien być dostarczany do siedziby Zamawiającego na koszt i ryzyko Wykonawcy, w jednorazowych ilościach 6 - 12 tys. litrów, według przesyłanych zamówień przez Zamawiającego. Ilości dostarczanego oleju fakturowane będą w temperaturze rzeczywistej, według wskazań urządzeń pomiarowych (przepływomierzy) z samochodów dostawczych (cystern) w czasie tankowania oleju. Pojemność zbiornika na paliwo jakim dysponuje Zamawiający wynosi 16 000 litrów ( dwa zbiorniki po 8 000 litrów ).
d) Dostawa do Zamawiającego będzie się odbywała w godzinach: od 7.00 do 14.00 z wyłączeniem dostaw w niedzielę i dni świąteczne.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto załączniku nr 5.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183680 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERM-OIL SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962880746

7.3.3) Ulica: OFIAR FIRLEJA 7

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.5) Kod pocztowy: 26-600

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy