Wymiana i montaż wodomierzy z wdrożeniem systemu teleinformatycznego do zarządzania gospodarką wodno-ściekową w 2026 r.

Gmina Radomsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00100333
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00100333/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-06 15:02
Lokalizacja
Radomsko, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34ad93f0-b335-4dd2-8471-52f64e006a32
Identyfikator
7722260671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

WodomierzePakiety oprogramowania i systemy informatyczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

METERING ANNA MODER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBuczek, PL · lot 0
775 447,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00100333 z dnia 2026-02-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana i montaż wodomierzy z wdrożeniem systemu teleinformatycznego do zarządzania gospodarką wodno-ściekową w 2026 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648209

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 34

1.5.2.) Miejscowość: Radomsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 683-27-07

1.5.8.) Numer faksu: 44 685-13-60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-radomsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmina-radomsko.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34ad93f0-b335-4dd2-8471-52f64e006a32

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana i montaż wodomierzy z wdrożeniem systemu teleinformatycznego do zarządzania gospodarką wodno-ściekową w 2026 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34ad93f0-b335-4dd2-8471-52f64e006a32

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00100333

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048866/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Wymiana i montaż wodomierzy z wdrożeniem systemu teleinformatycznego do zarządzania gospodarką wodno-ściekową w 2026 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

B3.1.1 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) - "Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich" w ramach zadania pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej oraz wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w zakresie gospodarki wodno-kanalizacyjnej w Gminie Radomsko

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00591362

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZP.271.70.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 903625,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Wymiana i montaż wodomierzy z wdrożeniem systemu teleinformatycznego do zarządzania gospodarką wodno-ściekową, w miejscowościach: Bobry, Cerkawizna, Dąbrówka, Grzebień, Klekotowe, Klekowiec, Lipie, Podcerkawizna, Strzałków, Szczepocice Prywatne, Szczepocice Rządowe, gm. Radomsko.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) dostawa, wymiana i montaż 1435 kpl obejmujących wodomierze wraz z montażem nakładek systemu teleinformatycznego do zdalnego odczytu oraz wymiany i montażu nowych zaworów przed wodomierzami, a także zakup i wdrożenie oprogramowania do zdalnego odczytu i obróbki danych dla terenu gminy Radomsko, wraz z przeprowadzeniem szkoleń dla pracowników Zamawiającego. Dostarczone i zamontowane przez wykonawcę wodomierze, urządzenia oraz oprogramowanie muszą być przystosowane przez Wykonawcę do współpracy z istniejącym u Zamawiającego programem rozliczania zużycia wody i odprowadzania ścieków oraz w pełni kompatybilne z posiadanym w Gminie systemem do radiowego odczytu danych.
2) Wykonawca zobowiązany jest także m.in. do wykonania innych czynności przewidzianych w rozdziale III pkt 3 oraz w §4 ust. 2 projektu umowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Zamawiający wymaga, aby zaoferowany system był w pełni kompatybilny z już posiadanym przez Zamawiającego, a w szczególności aby mógł być obsługiwany przez posiadane przez Zamawiającego oprogramowanie i umożliwiał dokonywanie odczytu przez posiadane w tym celu przez Zamawiającego urządzenia, jak również spełniać poniższe wymagania funkcjonalne i techniczne.
Doprecyzowano w rozdziale III SWZ pkt 3 zapisy w ppkt 1), 2), 3) i 4).

4.5.3.) Główny kod CPV: 38421100-3 - Wodomierze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 775447,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 775447,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 775447,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Metering Anna Moder Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 529514488

7.3.3) Ulica: Parkowa 1

7.3.4) Miejscowość: Buczek

7.3.5) Kod pocztowy: 98-113

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wymiana wodomierzy i zaworów

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 775447,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

w związku z wprowadzeniem systemu KSeF, w dniu zawarcia umowy zawarto aneks nr 1
2026-02-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi