Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji Hali Sportowej Koło przy ul. Obozowej 60 w Warszawie
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00100455
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00100455/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-06 15:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43480b45-be47-410a-ad0f-f51e19224e2d
- Identyfikator
- 5272204564
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00100455 z dnia 2026-02-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji Hali Sportowej Koło przy ul. Obozowej 60 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Ośrodek Sportu i Rekreacji m. st. Warszawy w Dzielnicy Wola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013083214
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Esperanto 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-049
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@osirwola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-wola
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://osirwola.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sport i rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji Hali Sportowej Koło przy ul. Obozowej 60 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43480b45-be47-410a-ad0f-f51e19224e2d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00100455
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024364/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.5 Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji Hali Sportowej Koło przy ul. Obozowej 60 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00552006
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPD.26.2.5.10.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 291869,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie obejmuje opracowanie kompleksowej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z usługą pełnienia nadzoru autorskiego i ekspertyzą ppoż., dla wykonania robót budowlanych polegających na realizacji zadania pn. „Modernizacja Hali Koło wraz z wymianą dachu”, w celu zwiększenia ilości miejsc na trybunach i umożliwienia organizacji imprez sportowych z większą liczbą uczestników niż w stanie istniejącym oraz zmiana aranżacji pomieszczeń powodująca zwiększenia powierzchni siłowni kosztem sąsiednich pomieszczeń oraz zmianę sposobu przeznaczenia istniejącego patio.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie koncepcji projektowej. Przeprowadzenie prac analitycznych niezbędnych do właściwego zaprojektowania przebudowy Hali Sportowej „Koło”, służących do przedstawienia koncepcji architektonicznej oraz wykonania w oparciu o zaakceptowaną przez Zamawiającego koncepcję widoków bryły budynku na planszach – ETAP I;
2) wykonanie projektu budowlanego i projektów technicznych wraz z złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę i uzyskanie prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę – ETAP II;
3) Opracowanie dokumentacji wykonawczej we wszystkich branżach wraz z wykonaniem kosztorysów i specyfikacji technicznej dla Zamawiającego (formy i ilości egzemplarzy dokumentów opisane w §8 Umowy) – ETAP III;
4) pełnienie nadzoru autorskiego wielobranżowego na etapie wykonywania robót (założono w ramach realizacji przedmiotu niniejszego zamówienia do 8 – ośmiu – pobytów na budowie w trakcie wykonywania robót budowlanych, a także kontakt mailowy i telefoniczny) w tym pomoc w udzielaniu odpowiedzi na pytania potencjalnych Wykonawców na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie realizacji Inwestycji– ETAP IV.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisano w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 332100,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 340490,67 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 332100,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARCHITEKT RADOSŁAW GUZOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9512010940
7.3.3) Ulica: UL. WORONICZA 31/266
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.5) Kod pocztowy: 02-640
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 332100,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiot Umowy w zakresie prac projektowych zostanie zrealizowany przez Wykonawcę w następujących, wskazanych poniżej terminach:1) Etap I – do 90 dni od dnia podpisania Umowy;
2) Etap II – do 60 dni od dnia zaakceptowania przez Zamawiającego koncepcji architektonicznej;
3) Etap III – do 80 dni od dnia złożenia wniosków o pozwolenie na budowę ;
4) ETAP IV – wykonywane będą:
a) w trakcie realizacji postępowań na wybór wykonawcy robót budowlanych – niezwłocznie po przekazaniu pytań oraz
b) w toku realizacji Inwestycji objętych Dokumentacją projektową, opracowaną przez Wykonawcę począwszy od dnia rozpoczęcia robót budowlanych nieprzerwanie do zakończenia czynności odbioru końcowego włącznie, jednak nie później niż do dnia 31.12.2027 r.
| 2026-02-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |