„Zakup kompletnych łóżek dla pacjentów”
ZAKŁAD LECZENIA UZALEŻNIEŃ W CHARCICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00500036
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00500036/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-15 11:42
- Lokalizacja
- Charcice, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76b83cdf-6d87-4c6a-b496-1487d58f34b4
- Identyfikator
- 7871030120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Łóżka szpitalneMateraceMeble medyczne, z wyjątkiem łóżek i stołów
Wykonawcy
1 przyznane
KINGA JAKUBASPoznań, PL · lot 0
630 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500036 z dnia 2024-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup kompletnych łóżek dla pacjentów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD LECZENIA UZALEŻNIEŃ W CHARCICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630588149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 12
1.5.2.) Miejscowość: Charcice
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-412
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 612951113
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: charcice@zlucharcice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlucharcice.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76b83cdf-6d87-4c6a-b496-1487d58f34b41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup kompletnych łóżek dla pacjentów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76b83cdf-6d87-4c6a-b496-1487d58f34b4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500036
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00216862/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup kompletnych łóżek dla pacjentów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00435652
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DTT. 241.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup kompletnych łóżek dla pacjentów”.
2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 120 szt. kompletnych Łóżek rehabilitacyjnych sterowanych elektryczne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Załączniku nr 2- Formularz parametrów technicznych i w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33192120-9 - Łóżka szpitalne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39143112-4 - Materace
33192300-5 - Meble medyczne, z wyjątkiem łóżek i stołów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 630000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 630000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 630000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALL MED Kinga Jakubas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 924-186-30-84
7.3.3) Ulica: ul. Święty Marcin 29/8,
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-806
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 630000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
| 2024-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |