Zakup rozbudowy funkcjonalności systemu PACS oraz integracja Szpitala z Platformą Usług Inteligentnych w zakresie danych obrazowania medycznego i wyników analiz wspomaganych AI
Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00100988
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00100988/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-02-09 09:09
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a39fa14e-53cc-4425-9b11-031d087e5628
- Identyfikator
- 8212577607
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00100988 z dnia 2026-02-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup rozbudowy funkcjonalności systemu PACS oraz integracja Szpitala z Platformą Usług Inteligentnych w zakresie danych obrazowania medycznego i wyników analiz wspomaganych AI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141944750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 2564003200
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozp@szpital.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpital.siedlce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup rozbudowy funkcjonalności systemu PACS oraz integracja Szpitala z Platformą Usług Inteligentnych w zakresie danych obrazowania medycznego i wyników analiz wspomaganych AI2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a39fa14e-53cc-4425-9b11-031d087e5628
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00100988
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Wspierania Odporności2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00051802
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZP.2810.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup rozbudowy funkcjonalności systemu PACS4.5.3.) Główny kod CPV: 48329000-0 - System obrazowania i archiwizowania
4.5.5.) Wartość części: 330000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup rozwiązania integracji Szpitala z Platformą Usług Inteligentnych w zakresie danych obrazowania medycznego i wyników analiz wspomaganych AI4.5.3.) Główny kod CPV: 48329000-0 - System obrazowania i archiwizowania
4.5.5.) Wartość części: 185000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup rozwiązania integracji Szpitala z Platformą Usług Inteligentnych w zakresie danych obrazowania medycznego i wyników analiz wspomaganych AI4.5.3.) Główny kod CPV: 48329000-0 - System obrazowania i archiwizowania
4.5.5.) Wartość części: 100000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta, której cena znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada dodatkowych środków finansowych umożliwiających zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia ponad kwotę ujawnioną przed otwarciem ofert.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta, której cena znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada dodatkowych środków finansowych umożliwiających zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia ponad kwotę ujawnioną przed otwarciem ofert.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta, której cena znacząco przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada dodatkowych środków finansowych umożliwiających zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia ponad kwotę ujawnioną przed otwarciem ofert.
| 2026-02-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |