Wykonanie parkingu dla osób niepełnosprawnych w ramach zadania - Modernizacja pracowni warsztatowej Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 przy ul. Kamieńskiego w Krakowie ZP-1/2024

Gmina Miejska Kraków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00500058
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00500058/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-15 18:03
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d04979b5-e809-4370-98a4-4dd196f19f1b
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN KULAKraków, PL · lot 0
29 809,05 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500058 z dnia 2024-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie parkingu dla osób niepełnosprawnych w ramach zadania - Modernizacja pracowni warsztatowej Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 przy ul. Kamieńskiego w Krakowie ZP-1/2024

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 im. Powstańców Śląskich w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Wszystkich Świętych 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@zsel1.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsel1.krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie parkingu dla osób niepełnosprawnych w ramach zadania - Modernizacja pracowni warsztatowej Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 przy ul. Kamieńskiego w Krakowie ZP-1/2024

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d04979b5-e809-4370-98a4-4dd196f19f1b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500058

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie zastosowania trybu zamówienia z wolnej ręki
Podstawa prawna: Art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Uzasadnienie:

Zamawiający przewidział w SWZ ZP-1/24 oraz ogłoszeniu udzielenie zamówień, o których mowa w art. 305 ust. 1 w powiązaniu z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Wykonanie ok. 45 m2 parkingu z miejscem dla osób z niepełnosprawnościami obejmujące roboty drogowe w tym: korytowanie, wykonanie podbudowy, wykonanie nawierzchni parkingu.
Udzielanie zamówień będzie się odbywało na warunkach określonych w umowie podstawowej, w szczególności w zakresie terminu płatności, kar umownych, okresu gwarancji i jej warunków, uprawnień budowlanych.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100204/01

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 177268,63 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 24444,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót:
− Rozebranie podłoża
− Wykonanie podbudowy
− Ułożenie obrzeży
− Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej
Roboty należy wykonać na podstawie przedmiaru robót załączonego do niniejszego zaproszenia. Również dokumenty STWORB, Plan bezpieczeństwa, BIOZ. będące załącznikiem do umowy podstawowej mają zastosowanie w przedmiotowym postępowaniu.
Wykonawca winien udzielić pełnej (tj. na materiały i robociznę) gwarancji na roboty objęte zakresem zamówienia na okres nie krótszy niż 36 miesięcy (3lata), liczony od daty podpisania protokołu odbioru końcowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24235 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24235 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24235 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Remontowo-Budowlana „PRACUŚ”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6781023995

7.3.3) Ulica: os. Albertyńskie 19/44

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-853

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29809,05 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane