Dostawa samochodu służbowego na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00500087
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00500087/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-16 07:07
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15edc03d-1b3b-444e-a0e8-8750f8870883
Identyfikator
7391040006
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy silnikowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500087 z dnia 2024-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu służbowego na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022914

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka J. Piłsudskiego 59A

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-950

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi1.ias.370000@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ias-olsztyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu służbowego na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15edc03d-1b3b-444e-a0e8-8750f8870883

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500087

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00210061/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa samochodu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486162

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2801-ILZ.260.102.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego (jednego) samochodu służbowego na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie.
2. Warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje opis minimalnych parametrów funkcjonalno-technicznych oraz wyposażenia i gwarancji zawiera Specyfikacja funkcjonalno-techniczna pojazdu stanowiąca załącznik nr 3 do SWZ, która zawiera minimalne wymagania, co oznacza, że Wykonawca może zaoferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się takimi samymi lub lepszymi parametrami technicznymi od podanych przez Zamawiającego.
4. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany (dostarczony) samochód:
1) był fabrycznie nowy, nieużywany, wyprodukowany nie wcześniej niż 2023 roku;
2) był wolny od jakichkolwiek wad, w tym również od wad prawnych, nie może być poddawany jakimkolwiek naprawom, nie może być obciążony prawami osób trzecich i nie może być przedmiotem żadnego postępowania lub zabezpieczenia;
3) posiadał minimalne parametry i funkcjonalności opisane w specyfikacji funkcjonalno-technicznej;
4) spełniał warunki, o których mowa w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 roku - Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1047) oraz rozporządzeń do tej ustawy i wymogi Dyrektywy min. CEE EURO 6d-ISC-FCM w zakresie emisji spalin obowiązująca na dzień dostarczenia pojazdu.
5. Miejsce dostawy pojazdów: Olsztyn, ul Składowa 5 - parking Oddziału Celnego w Olsztynie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34100000-8 - Pojazdy silnikowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia 13 września 2024 r. do godz. 09:00, tj. terminu składania ofert - nie wpłynęła żadna oferta.
2024-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy