SVA/4620-472/2025: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na kompleksową modernizację systemów ciepłowniczych na terenie kompl. wojsk. w m. Nowy Dwór Wejherowski
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00102804
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00102804/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-09 14:58
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cdd003f7-adf2-43ca-8e39-a0642d7a14ee
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00102804 z dnia 2026-02-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
SVA/4620-472/2025: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na kompleksową modernizację systemów ciepłowniczych na terenie kompl. wojsk. w m. Nowy Dwór Wejherowski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/4620-472/2025: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na kompleksową modernizację systemów ciepłowniczych na terenie kompl. wojsk. w m. Nowy Dwór Wejherowski2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdd003f7-adf2-43ca-8e39-a0642d7a14ee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00102804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00474749
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/4620-472/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie:
1.1. Opracowanie projektowe kotłowni olejowej w bud. nr 2 powinno zawierać:
a) Projekt budowlany opracowany zgodnie z Prawem Budowlanym Dz. U. z 2021 r. poz. 2351 z poźn. zm. oraz Rozporządzeniem Ministra Rozwoju W Sprawie Szczegółowego Zakresu i Formy Projektu Budowlanego Dz. U. 2020 poz. 1609 z poźn. zm. - 4 egz., na który składają się następujące części:
Projekt architektoniczno-budowlany („JAWNE”);
Projekt techniczny („JAWNE”).
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – 1 egz.
c) Kosztorys Inwestorski – 1 egz.;
d) Przedmiar Robót – 1 egz.
e) Uzgodnienie dokumentacji – Inwestor - RZI Gdynia, Administrator - 18 WOG Wejherowo,
f) Użytkownik, Zamawiający – AMW Sinevia, Rzeczoznawca ds. p.poż
g) Forma cyfrowa powyższych opracowań (pliki .dxf, .doc/docx, .ath, oraz .pdf) na płycie CD/DVD – 1 szt.
1.2. Opracowanie projektowe kotłowni olejowej w bud. nr 6 wraz z instalacją wewnętrzną c.o. powinno zawierać:
a) Projekt budowlany opracowany zgodnie z Prawem Budowlanym Dz. U. z 2021 r. poz. 2351 poźn. zm. oraz Rozporządzeniem Ministra Rozwoju W Sprawie Szczegółowego Zakresu i Formy Projektu Budowlanego Dz. U. 2020 poz. 1609 z poźn. zm. - 4 egz.;
Projekt zagospodarowania terenu (klauzula „ZASTRZEŻONE”);
Projekt architektoniczno-budowlany („JAWNE”);
Projekt techniczny („JAWNE”).
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – 1 egz.
c) Kosztorys Inwestorski – 1 egz.;
d) Przedmiar Robót – 1 egz.;
e) Uzgodnienie dokumentacji – Inwestor - RZI Gdynia, Administrator - 18 WOG Wejherowo, Użytkownik, Zamawiający – AMW Sinevia, Rzeczoznawca ds. p.poż.
f) Forma cyfrowa powyższych opracowań (pliki .dxf, .doc/docx, .ath, oraz .pdf) na płycie CD/DVD – 1 szt.
1.3. Opracowanie projektowe instalacji odbiorczej centralnego ogrzewania z kotłowni w budynku nr 6 powinno zawierać:
a) Projekt budowlany zewnętrznej instalacji odbiorczej centralnego ogrzewania wraz z węzłami przyłączeniowymi opracowany zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane z 07.07.1994 r z późniejszymi zmianami oraz Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego z późniejszymi zmianami
– 4 egz., na który składają się następujące części:
Projekt zagospodarowania terenu (klauzula „ZASTRZEŻONE”);
Projekt techniczny („JAWNE”).
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – 1 egz.;
c) Kosztorys Inwestorski – po 1 egz. osobno dla każdej branży;
d) Przedmiar Robót – po 1 egz. osobno dla każdej branży;
e) Forma cyfrowa powyższych opracowań (pliki .dxf, .doc/docx, .ath, oraz .pdf) na płycie CD/DVD – 1. egz. (klauzula „ZASTRZEŻONE”), 1. egz. („JAWNE”) ;
f) Uzgodnienie dokumentacji:
Inwestor- Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni,
Zamawiający – AMW Sinevia Sp. z o. o.,
Administrator- 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy Wejherowo,
Użytkownik - 1 RBLog Skład Gdynia
Regionalne Centrum Informatyki w Gdynia,
ZUDP RZI Gdynia,
również inne uzgodnienia i opinie nie wymienione powyżej, a wymagane Prawem budowlanym i przepisami szczególnymi, konieczne do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę.
1.4. Opracowanie projektowe instalacji centralnego ogrzewania w budynku nr 13 oraz 14:
a) Projekt techniczny instalacji centralnego ogrzewania – po 4 egz. dla każdego budynku;
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – po 1 egz. Dla każdego budynku;
c) Kosztorys Inwestorski – po 1 egz. dla każdego budynku;
c) Przedmiar Robót – po 1 egz. dla każdego budynku;
d) Uzgodnienie dokumentacji – Inwestor - RZI Gdynia, Administrator - 18 WOG Wejherowo, Użytkownik, Zamawiający – AMW Sinevia;
e) Forma cyfrowa powyższych opracowań (pliki .dxf, .doc/docx, .ath, oraz .pdf) na płycie CD/DVD 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292617,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292617,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292617 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "PRO-TECH ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9223042649
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292617,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji:Do 150 dni od daty zawarcia umowy, Wykonawca przekaże Zamawiającemu przedmiot umowy bez uzgodnień.
Do 210 dni od daty zawarcia umowy, Wykonawca przekaże Zamawiającemu przedmiot umowy wraz z wymaganymi
uzgodnieniami.
| 2026-02-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |