„Usługa cateringowa – jednodaniowe obiady dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim w 2026 roku”

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00102900
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00102900/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-09 15:38
Lokalizacja
Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d3386596-939a-4169-8099-ac4a762a9b35
Identyfikator
9261554877
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków do szkółUsługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00102900 z dnia 2026-02-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa cateringowa – jednodaniowe obiady dla uczniów Szkoły Podstawowej
Nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim w 2026 roku”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970570539

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Moniuszki 30

1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68/383 52 43

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp2@krosnoodrzanskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp2.krosnoodrzanskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/krosnoodrzanskie/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Usługa cateringowa – jednodaniowe obiady dla uczniów Szkoły Podstawowej
Nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim w 2026 roku”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d3386596-939a-4169-8099-ac4a762a9b35

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00102900

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00586895/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 „Usługa cateringowa – jednodaniowe obiady dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Kilińskiego w Krośnie Odrzańskim w 2026 roku”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00588370

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.81.2025.RS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej – polegającej na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Krośnie Odrzańskim położonej przy ul. Moniuszki 30 w 2026 roku dla grupy uczniów w wieku 7-15 lat. 2. Posiłki będą dostarczane i wydawane przez Wykonawcę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku z wyjątkiem wakacji, ferii zimowych, świątecznych i dni wolnych od zajęć, innych zajęć dydaktycznych, oraz dni w których szkoła jest zamknięta. - Szacunkowa liczba dzieci: 150; - Liczba dni: 184 (dni robocze); - Dzienna liczba posiłków: obiad jednodaniowy + napoje i pieczywo. Ilość posiłków została określona szacunkowo. Ostateczna ilość posiłków będzie uzależniona od frekwencji dzieci. Zapotrzebowanie na dany dzień składane będzie przez upoważnionego przedstawiciela Zamawiającego do godz. 13.00 poprzedniego dnia na następny dzień. Informację odnośnie ilości dzieci żywionych w dniu następnym Zamawiający zobowiązuje się przekazać drogą telefoniczną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przewidywał, że proces wydawania posiłków będzie się odbywał w stołówce szkolnej, nie mając wiedzy, że obecnie nie spełnia ona podstawowych wymagań higienicznych i sanitarnych oraz oświatowych na prowadzenie działalności związanej z wydawaniem i spożywaniem posiłków przygotowywanych przez firmę cateringową. Zamawiający nie posiada innego pomieszczenia umożliwiającego prowadzenie Wykonawcy działalności związanej z przedmiotem zamówienia bez łamania obowiązujących przepisów sanitarnych. Wobec powyższego, Zamawiający zobowiązany jest do unieważnienia niniejszego postępowania.
2026-02-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi