Sukcesywną dostawę paliw płynnych do pojazdów i maszyn

Gmina Myślenice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00103503
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00103503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-10 09:38
Lokalizacja
Myślenice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-feea247a-7d2c-411d-93a3-f34843ae5a75
Identyfikator
6811004414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyBenzyna bezołowiowaSkroplony gaz ropopochodny (LPG)

Wykonawcy

1 przyznane

ORLEN Spółka AkcyjnaPłock, PL · lot 0
521 961,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00103503 z dnia 2026-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywną dostawę paliw płynnych do pojazdów i maszyn

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślenice

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Myślenice - Urząd Miasta i Gminy Myślenice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 8/9

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@myslenice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.myslenice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-feea247a-7d2c-411d-93a3-f34843ae5a75

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 351507210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piłsudskiego 47

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mzwikmyslenice.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzwikmyslenice.com.pl

Zamawiający 3

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon 120003793

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Andrzeja Średniawskiego 35

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@skladowisko.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skladowisko.com.pl

Zamawiający 4

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych w Myślenicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 001098410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Słowackiego 82

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cusmyslenice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cusmyslenice.pl

Zamawiający 5

1.2.) Nazwa zamawiającego: Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 000284888

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piłsudskiego 20

1.5.2.) Miejscowość: Myślenice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mokis.myslenice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mokis.myslenice.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywną dostawę paliw płynnych do pojazdów i maszyn

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-feea247a-7d2c-411d-93a3-f34843ae5a75

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00103503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00096037/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa paliw płynnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00551595

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP/271/141/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 411737,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup paliwa do pojazdów i maszyn przy pomocy kart paliwowych umożliwiających zakup bezgotówkowy

1. ON 70400 l,
2. PB 95 11200 l;
3. LPG 250 l;
4. Katalityczny dodatek mocznikowy do systemów SCR (np. Ad-Blue) 900 l

Wykonawca zobowiązuje się dostarczać paliwa spełniające wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024r., poz. 1018). Oferowane produkty paliwowe muszą spełniać normy PN-EN228: 2013-04, PN-EN 590:2013-12 lub norm równoważnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

09133000-0 - Skroplony gaz ropopochodny (LPG)

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 521961,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 521961,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 521961,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ORLEN Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 61018820

7.3.3) Ulica: Chemików 7

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-411

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 521961,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Daty zawarcia umów :
ZUO - 30/12/2025 - 34813,92;
GM - 23/12/2025 - 114781,14;
CUS - 19/12/2025 - 6237;
MZWiK - 30/12/2025 - 355093,01;
MOKiS - 9/01/2026 - 6273
2026-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy