„Uporządkowanie międzywala rzeki Kaczawy w Legnicy”
Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00500142
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00500142/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-16 08:04
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0688cc97-1c13-4861-aa4a-ff41ea530de5
- Identyfikator
- 6910011742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500142 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Uporządkowanie międzywala rzeki Kaczawy w Legnicy”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Słowiański 8
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@legnica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://um.bip.legnica.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Uporządkowanie międzywala rzeki Kaczawy w Legnicy”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0688cc97-1c13-4861-aa4a-ff41ea530de5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500142
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00426119
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.RZP.271.6.1.19.27.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest mechaniczne wykoszenie porostów z międzywala rzeki Kaczawy na terenie miasta Legnicy oraz wykoszenie porostów ze skarp i korony wałów przeciwpowodziowych wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu oraz ścinanie krzewów i samosiewów na łącznej powierzchni w tym koszenie międzywala od mostu kolejowego rejon ul. Łąkowej w km 23+950 Kaczawy do jazu przy ul. Żytniej w km 29+820 Kaczawy (rejon ul. Jaworzyńskiej) wraz z wykoszeniem skarp wałów przeciwpowodziowych: wał przeciwpowodziowy P-5 rzeki Kaczawy (wiadukt kolejowy
ul. Stacyjna - Kartuska) - skarpa odwodna na całej długości wał przeciwpowodziowy P-6 rzeki Kaczawy - skarpa odwodna na całej długości wał przeciwpowodziowy L-6 rzeki Kaczawy (Kartuska - Wrocławska) - skarpa odwodna na całej długości wał przeciwpowodziowy L-7 rzeki Kaczawy - skarpa odpowietrzna w km 0+000-2+250 (do przejazdu wałowego
w ul. Mostowej); skarpa odwodna na całej długości wałów przeciwpowodziowych na odcinku od mostu kolejowego
w rejonie ul. Stacyjnej w km 24+610 do ul. Jaworzyńskiej w km 29+440 Kaczawy - na łącznej powierzchni - 47,18 ha.
Oczyszczenie terenu z odpadów/śmieci wraz z wywiezieniem łącznie – 5 m3 .
Wykonawca pokrywa koszty związane z przyjęciem odpadów na składowisko.
Wykonawca w trakcie prac zobligowany jest do przestrzegania między innymi:
- Ustawy z dnia 20 lipca 2017r. Prawo wodne (Dz. U. z 2023r. , poz. 1478 - t.j.)
- Ustawy z dnia 16 kwietnia 20024r o ochronie przyrody (Dz. U. z 2023r., poz. 1336 – t.j.),
- Ustawa z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (Dz. U. z 2023r., poz. 1587 – t.j.),
- Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001r. Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2023r., poz. 824 – t.j.),
Szczegółowy zakres prac zawarty jest w: Formularzu cenowym, obmiarze prac i STWiOR „standardy wykonania i odbioru prac” i projekcie umowy – Rozdział 3 swz.
Usługi należy wykonywać z należytą starannością, z zachowaniem szczególnej ostrożności, zgodnie z przepisami bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia, w sposób nieuciążliwy dla środowiska, przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu i technologii.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90721800-5 - Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84856,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84856,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo Mechaniczne "PUMA" Łukasz Niedzielski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6951491851
7.3.4) Miejscowość: Kosiska 12
7.3.5) Kod pocztowy: 59-430
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84856,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-10| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |