Rem. hydrof. w miejsc. Komaszewo, Białogarda i Wrześcienko poprzez wsparcie techn. uzdatniania wody oraz wykonanie urządz. umożl. pobór wody - w zakr. rem.obud.studn. wr. z wym. pompy i infras. towarz

Gmina Wicko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00103920
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00103920/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-10 11:08
Lokalizacja
Wicko, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7571209d-0cc5-47fe-884c-856bf965532d
Identyfikator
8411609818
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie studni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00103920 z dnia 2026-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rem. hydrof. w miejsc. Komaszewo, Białogarda i Wrześcienko poprzez wsparcie techn. uzdatniania wody oraz wykonanie urządz. umożl. pobór wody - w zakr. rem.obud.studn. wr. z wym. pompy i infras. towarz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wicko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979772

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słupska 9

1.5.2.) Miejscowość: Wicko

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-352

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wicko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.wicko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

platfromazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rem. hydrof. w miejsc. Komaszewo, Białogarda i Wrześcienko poprzez wsparcie techn. uzdatniania wody oraz wykonanie urządz. umożl. pobór wody - w zakr. rem.obud.studn. wr. z wym. pompy i infras. towarz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7571209d-0cc5-47fe-884c-856bf965532d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00103920

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012752/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Rem. hydrof. w miejsc. Komaszewo, Białogarda i Wrześcienko poprzez wsparcie techn. uzdatniania wody oraz wykonanie urządz. umożl. pobór wody - w zakr. rem.obud.studn. wr. z wym. pompy i infras. towarz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RR.271.21.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Remont hydroforni w miejscowościach Komaszewo, Białogarda i Wrześcienko poprzez wsparcie technologii uzdatniania wody oraz wykonanie urządzeń umożliwiających pobór wody - w zakresie remontu obudowów studni wraz z wymianą pompy i infrastruktury towarzyszącej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

brak ofert
2026-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane