Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie gmin Skarżysko-Kamienna, Łączna, Suchedniów oraz Skarżysko Kościelne w sezonie zimowym 2026

Powiat Skarżyski reprezentowany przez Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00104333
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00104333/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-10 12:25
Lokalizacja
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-716ad1d0-f158-4b0d-9f22-51ea7c01d249
Identyfikator
6631624842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaWynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcąUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO USŁUGOWO HANDLOWE "BOGMAR I" S.C. BOGDAN MOSIOŁEK, MARCIN MOSIOŁEKSzydłowiec, PL · lot 0
269 352 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00104333 z dnia 2026-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie gmin Skarżysko-Kamienna, Łączna, Suchedniów oraz Skarżysko Kościelne w sezonie zimowym 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Skarżyski reprezentowany przez Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943988

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Floriański 1

1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@skarzysko.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpskarzysko.bip.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie gmin Skarżysko-Kamienna, Łączna, Suchedniów oraz Skarżysko Kościelne w sezonie zimowym 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-716ad1d0-f158-4b0d-9f22-51ea7c01d249

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00104333

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00078967

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający przeprowadził postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji na zimowe utrzymanie dróg powiatowych w gminach Skarżysko Kamienna, Łączna, Suchedniów i Skarżysko Kościelne, ogłoszenie BZP 2025/BZP 00397166 z 29.08.2025, nr ZDP.272.11.2025. Dnia 29.09.2025 zawarto umowę nr ZDP.273.59.2025 z BOGMAR I s.c. Bogdan Mosiołek, Marcin Mosiołek na okres 1.11.2025 do 30.04.2026. W ogłoszeniu przewidziano zamówienia podobne w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp, na warunkach zamówienia podstawowego. Zakres część 1: akcja czynna do 10 000 km, akcja bierna do 1 000 godz. Potrzeba wynika ze zwiększonej intensywności sezonu i konieczności dodatkowych akcji, a zamówienie jest tożsame z podstawowym. Zamówienie zostanie udzielone dotychczasowemu wykonawcy, który dysponuje potencjałem i zapewnia ciągłość usług oraz spójne standardy. Udzielenie nastąpi w terminie ustawowym liczonym od udzielenia zamówienia podstawowego.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-aaad0363-591b-4fd7-9688-64e9d1b57c62

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.272.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje powtórzenie podobnych usług do usług objętych zamówieniem podstawowym, w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie gmin Skarżysko Kamienna, Łączna, Skarżysko Kościelne oraz Suchedniów, i zostanie udzielone na warunkach zamówienia podstawowego określonych w projekcie umowy. Wartość umowy oraz rozliczenie będą obliczane na podstawie danych zawartych w kosztorysie ofertowym przedłożonym Zamawiającemu, przy czym ceny tych samych składników muszą być takie same dla wszystkich wycenianych pozycji. Zamówienie będzie podlegało waloryzacji na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe „BOGMAR I" s.c. Bogdan Mosiołek, Marcin Mosiołek

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Bogdanem Mosiołkiem prowadzącym działalność gospodarczą w Szydłowcu, pod adresem ul. gen. Józefa Sowińskiego 54, 26-500 Szydłowiec, NIP: 7991014193, REGON: 670611526, oraz Marcinem Mosiołkiem prowadzącym działalność gospodarczą w Szydłowcu, pod adresem ul. gen. Józefa Sowińskiego 54, 26-500 Szydłowiec, NIP: 7991460834, REGON: 672729657,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7991949498

7.3.4) Miejscowość: Szydłowiec

7.3.5) Kod pocztowy: 26-500

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269352,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-30 do 2026-04-30
2026-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi