Zakup i dostawa sprzętu zasilającego - agregat mobilny

GMINA RADZIONKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00104831
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00104831/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-10 13:49
Lokalizacja
Radzionków, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4dd08a64-fcf7-4d2c-bfa6-a51fb887902e
Identyfikator
6452507545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórcze

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadzionków, PL · lot 0
88 307,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00104831 z dnia 2026-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu zasilającego - agregat mobilny

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADZIONKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258807

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Męczenników Oświęcimia 42

1.5.2.) Miejscowość: Radzionków

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-922

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 323887106

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@radzionkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radzionkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://radzionkow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu zasilającego - agregat mobilny

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dd08a64-fcf7-4d2c-bfa6-a51fb887902e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00104831

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043427/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup i dostawa sprzętu zasilającego - agregat mobilny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00571256

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KP.271.1.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 71830,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego przeznaczonego do mobilnego użytkowania, służącego do awaryjnego zasilania urządzeń i obiektów Zamawiającego. Agregat może być zabudowany na przyczepie transportowej albo dostarczony jako osobny zespół prądotwórczy, wraz z przyczepką transportową, przystosowaną do jego przewozu. Obie konfiguracje są równoważne pod względem funkcjonalnym, pod warunkiem że spełniają minimalne wymagania techniczne.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia (minimalne warunki techniczne) określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88307,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88307,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88307,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6452544977

7.3.3) Ulica: ul. Kużaja 17

7.3.4) Miejscowość: Radzionków

7.3.5) Kod pocztowy: 41-922

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88307,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-20

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji: Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy tj. wydania Zamawiającemu kompletnego i prawidłowego
przedmiotu umowy w terminie do dnia 20 grudnia 2025 roku (termin wykonania przedmiotu umowy). Określenie terminu realizacji przedmiotu zamówienia datą dzienną jest uzasadnione obiektywną przyczyną tj. wynika z faktu finansowania i terminem wydatkowania rozliczenia środków z dotacji celowej uzyskanej na podstawie umowy z dnia 1 października 2025 roku, nr ZKIV/94/2025/ZLEC zawartej pomiędzy Zamawiającym, a Skarbem Państwa – Wojewodą Śląskim. Za termin wykonania przedmiotu umowy uznaje się dzień podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru przedmiotu, zgodnie z zasadami odbioru przedmiotu umowy (opisanymi szczegółowo w §6 projektu umowy).
2026-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy