Usługa kompleksowego utrzymania czystości w budynkach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, z podziałem na 2 części

KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00105216
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00105216/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-10 15:21
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b228b78-a9d8-4589-8875-2bb3f7d058d6
Identyfikator
7120161005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowychUsługi sprzątania budynkówUsługi czyszczenia okien

Wykonawcy

2 przyznane

KRZYSZTOF BUSZKOKielce, PL · lot 0
243 812,91 PLN
FLORES A. IGRAS SPÓŁKA JAWNALublin, PL · lot 1
280 068,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00105216 z dnia 2026-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa kompleksowego utrzymania czystości w budynkach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, z podziałem na 2 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514064

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Aleje Racławickie 14

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@kul.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kul.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kul

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Kościelna szkoła wyższa o pełnych prawach publicznych szkół wyższych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa kompleksowego utrzymania czystości w budynkach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, z podziałem na 2 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b228b78-a9d8-4589-8875-2bb3f7d058d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00105216

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00298311/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.17 Świadczenie usług kompleksowego utrzymania czystości w budynkach KUL

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00609814

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZP.274.69/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa usługa utrzymania czystości w budynku dydaktycznym Collegium Iuridicum KUL, mieszczącym się w Lublinie przy ul. Spokojnej 1, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, zawartym w załączniku nr 1.1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 90919000-2 - Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90911300-9 - Usługi czyszczenia okien

4.5.5.) Wartość części: 227927,96 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa usługa utrzymania czystości w budynku dydaktycznym nr 1 KUL, mieszczącym się w Lublinie przy ul. Konstantynów 1 F, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, zawartym w załączniku nr 1.2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 90919000-2 - Usługi sprzątania biur i szkół oraz czyszczenia urządzeń biurowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

4.5.5.) Wartość części: 258054,52 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237028,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 456672,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243812,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krzysztof Buszko prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Przedsiębiorstwo Usług Porządkowych ,,MAAG” Krzysztof Buszko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6570007692

7.3.3) Ulica: Ul. Hauke Bosaka 1

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-217

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243812,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280068,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444997,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 280068,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FLORES A. IGRAS SP. JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123438016

7.3.3) Ulica: Ul. Nałęczowska 175A/U1

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-831

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280068,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi