Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody i cysterny do wody pitnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

GMINA MORĄG

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00105249
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00105249/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-10 15:40
Lokalizacja
Morąg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-caa5e8d5-346b-484f-9af4-8164887f2ad8
Identyfikator
7411979704
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wodyCysterny do transportu wody

Wykonawcy

1 przyznane

PROFFICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawawa, PL · lot 0
1 458 780 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00105249 z dnia 2026-02-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody i cysterny do wody pitnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MORĄG

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Morągu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743580

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 9

1.5.2.) Miejscowość: Morąg

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@morag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.morag.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1196672

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody i cysterny do wody pitnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-caa5e8d5-346b-484f-9af4-8164887f2ad8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00105249

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021294/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

1.2.7 Zakup i dostawa cysterny do wody pitnej w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00482657

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OS.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 985257,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa mobilnej stacji uzdatniania wody

1. W zakres zamówienia wchodzi w szczególności:
1) Dostawa fabrycznie nowej mobilnej stacji uzdatniania wody - 1 szt.;
2) Dostawę stacji kontenerowej o wydajności min. 15 m3/h,
3) Posadowienie stacji,
4) Podłączenie stacji do przyłączy wodociągowych,
5) Podłączenie stacji do przyłączy kanalizacyjnych,
6) Podłączenie stacji do przyłączy elektrycznych,
7) Uruchomienie stacji,
8) Rozruch technologiczny stacji,
9) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu oraz minimalne parametry techniczne zostały określone w załączniku nr 1 i 1A do SWZ,
10) Wybrany Wykonawca zobowiązany dokonać instruktażu co najmniej 2 osób wskazanych przez Zamawiającego w wymiarze czasu nie mniejszym niż 3 godziny (1 godz.=60 min).

2. Należy zaznaczyć, że inwestycja będzie związana z magazynowaniem i dystrybucją wody pitnej przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Wszystkie urządzenia rozumiane jako kompletne podzespoły instalacji, które Wykonawca oferuje w ofercie tj. główne urządzenia i materiały określone w projekcie, a mające kontakt z wodą muszą posiadać atest PZH dopuszczający do stosowania do wody pitnej przeznaczonej do spożycia przez ludzi ważny na dzień składania ofert.
3. Roboty należy wykonać w bezpieczny sposób, ściśle w zgodzie z obowiązującymi regulacjami, normami, warunkami technicznymi i sztuką budowlaną, przepisami bhp, p.poż, zgodnie z poleceniami Przedstawiciela Zamawiającego. Gdziekolwiek występują odwołania do polskich norm, dopuszczalne jest stosowanie odpowiednich norm krajów Unii Europejskiej w zakresie przyjętym przez polskie prawodawstwo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42912300-5 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody

4.5.5.) Wartość części: 855257,45 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa cysterny do wody pitnej
W zakres zamówienia wchodzi w szczególności:
11) Dostawa fabrycznie nowej cysterny do wody pitnej - 1 szt., rok produkcji nie wcześniej niż z 2024 roku r.;
12) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w niniejszym postępowaniu oraz minimalne parametry techniczne zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ;
13) Wybrany Wykonawca zobowiązany dokonać instruktażu co najmniej 2 osób wskazanych przez Zamawiającego w wymiarze czasu nie mniejszym niż 1 godzina (1 godz.=60 min).

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.5.) Wartość części: 130000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1458780,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1458780,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1458780,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Proffico Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010330091

7.3.3) Ulica: Marszałkowska 84/92 M72

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-514

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1458780,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do wyznaczonego terminu nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.

2026-02-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy