"Utworzenie 19 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Żłobku Gminnym w Kwiatkowicach przy ul Szkolnej 17"

Gmina Wodzierady

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00105519
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00105519/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-02-11 08:25
Lokalizacja
Wodzierady, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-623a0d08-8c86-4334-9856-7a60ca462a7b
Identyfikator
8311566110
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty izolacyjneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychBetonowanieRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie okładziny tynkowejIzolacja cieplnaInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychMebleMeble przedszkolneSprzęt dydaktycznyRóżne meble i wyposażenie

Wykonawcy

1 przyznane

KERIM SPÓŁKA CYWILNA MIROSŁAW OMIECIŃSKI, WOJCIECH OMIECIŃSKIWola Czarnyska, PL · lot 0
936 999,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00105519 z dnia 2026-02-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Utworzenie 19 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Żłobku Gminnym w Kwiatkowicach przy ul Szkolnej 17"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wodzierady

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934559

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wodzierady, 24

1.5.2.) Miejscowość: Wodzierady

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-105

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 436773322

1.5.8.) Numer faksu: 436773315

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wodzierady.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wodzierady.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wodzierady

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Utworzenie 19 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Żłobku Gminnym w Kwiatkowicach przy ul Szkolnej 17"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-623a0d08-8c86-4334-9856-7a60ca462a7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00105519

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00092943/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Utworzenie 19 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Żłobku Gminnym w Kwiatkowicach przy ul Szkolnej 17

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00609129

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamierzenia inwestycyjnego jest utworzenie 19 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 w Żłobku Gminnym w Kwiatkowicach przy ul Szkolnej 17. W zakres zadania wchodzi przebudowa części parteru istniejącego i użytkowanego budynku oświaty w miejscowości Kwiatkowice ze zmianą funkcji na wyodrębniony lokal żłobka, żłobek stanie się integralną częścią istniejącego i funkcjonującego zespołu budynków oświaty korzystając z istniejącej infrastruktury na działce.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45262300-4 - Betonowanie

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

39100000-3 - Meble

39161000-8 - Meble przedszkolne

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 936999,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1058144,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 936999,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KERIM s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8311581380

7.3.3) Ulica: Wola Czarnyska 19

7.3.4) Miejscowość: Wodzierady

7.3.5) Kod pocztowy: 98-105

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Około 20% zamówienia - Przebudowa i rozbudowa instalacji wewnętrznych w budynku użytkowym

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 936999,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-02-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane