ZP/37/2025_Dostawa 4 szt. respiratorów do terapii niewydolności oddechowej różnego pochodzenia, do stosowania w warunkach intensywnej terapii w Szpitalu Joannitas w Pszczynie

Szpital Joannitas w Pszczynie samorządowa spółka z o.o. w restrukturyzacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00105682
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00105682/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-11 09:09
Lokalizacja
Pszczyna, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cdc93234-be46-4f34-a733-ff6d1466537f
Identyfikator
6381522246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

CIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
436 320 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00105682 z dnia 2026-02-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP/37/2025_Dostawa 4 szt. respiratorów do terapii niewydolności oddechowej różnego pochodzenia, do stosowania w warunkach intensywnej terapii w Szpitalu Joannitas w Pszczynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Joannitas w Pszczynie samorządowa spółka z o.o. w restrukturyzacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276581253

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul.dr. W. Antesa 11

1.5.2.) Miejscowość: Pszczyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szpital.pszczyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.pszczyna.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpital-pszczyna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZP/37/2025_Dostawa 4 szt. respiratorów do terapii niewydolności oddechowej różnego pochodzenia, do stosowania w warunkach intensywnej terapii w Szpitalu Joannitas w Pszczynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdc93234-be46-4f34-a733-ff6d1466537f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00105682

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Modernizacja polegająca na remoncie wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia i sprzętu medycznego w celu dostosowania pomieszczeń piętra VIII oraz IX na potrzeby Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Szpitala Joannitas w Pszczynie" realizowana w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00631233

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/37/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest: dostawa 4 szt. respiratorów do terapii niewydolności oddechowej różnego pochodzenia, do stosowania w warunkach intensywnej terapii w Szpitalu Joannitas w Pszczynie, zgodnie ze specyfikacją techniczną określoną w Załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącą Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia, określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 436320,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 436320,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 436320,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CIRRO sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5420201357

7.3.3) Ulica: ul. Elewatorska 58

7.3.4) Miejscowość: Białystok

7.3.5) Kod pocztowy: 15-620

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 436320,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2026-02-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy