Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w celu realizacji inwestycji pn. Rozwój diagnostyki i terapii chorób układu krążenia w SP ZOZ MSWiA w Lublinie
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00105777
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00105777/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-02-11 09:32
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f78df6ce-0f20-4211-ae9b-ed64aaf0b0f3
- Identyfikator
- 9462146139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00105777 z dnia 2026-02-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w celu realizacji inwestycji
pn. Rozwój diagnostyki i terapii chorób układu krążenia w SP ZOZ MSWiA w Lublinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 430972180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grenadierów 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-331
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalmsw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalmsw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalmsw.ezamawiajacy.pl/pn/SZMSW/demand/241461/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w celu realizacji inwestycjipn. Rozwój diagnostyki i terapii chorób układu krążenia w SP ZOZ MSWiA w Lublinie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f78df6ce-0f20-4211-ae9b-ed64aaf0b0f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00105777
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058803/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w celu realizacji inwestycji pn. Rozwój diagnostyki i terapii chorób układu krążenia w SP ZOZ MSWiA w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia - część grantowa” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00574357
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/29/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych w formule zaprojektuj i wybuduj w celu realizacji inwestycji pn. Rozwój diagnostyki i terapii chorób układu krążenia w SP ZOZ MSWiA w Lublinie.
Zamówienie obejmuje nieruchomości zlokalizowane pod adresem: ul. Grenadierów 3, 20 – 331 Lublin, na działce nr ewidencyjny 224/3, obręb – 11 Dziesiąta Wieś, arkusz 2.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia : Program Funkcjonalno – Użytkowy (zwany dalej PFU).
3. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały również w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego - stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9850000,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16318674,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 10360486,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kapczuk Romuald Przedsiębiorstwo Budowlane
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5381064932
7.3.4) Miejscowość: Radzyń Podlaski
7.3.5) Kod pocztowy: 21-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 10360486,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-05-31| 2026-02-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |