Stabilizacja i odnowienie obiektu położonego w Piecach przy ul. Rydułtowskiej
Gmina Gaszowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00500414
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00500414/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-16 09:33
- Lokalizacja
- Gaszowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4ff55f5e-ef82-448a-9d77-35052fa20d03
- Identyfikator
- 6423184223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500414 z dnia 2024-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Stabilizacja i odnowienie obiektu położonego w Piecach przy ul. Rydułtowskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gaszowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258753
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rydułtowska 2
1.5.2.) Miejscowość: Gaszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-293
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@gaszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gaszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.gaszowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Stabilizacja i odnowienie obiektu położonego w Piecach przy ul. Rydułtowskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ff55f5e-ef82-448a-9d77-35052fa20d03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500414
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043331/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Stabilizacja i odnowienie obiektu położonego w Piecach przy ul. Rydułtowskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409941
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem opracowania jest istniejący budynek użyteczności publicznej zlokalizowany w miejscowości Piece, obręb 0004 Piece, jednostka ewidencyjna: Gaszowice, zlokalizowany przy ul. Rydułtowskiej 11, na działkach ewidencyjnych nr 258/142, 141, identyfikator działek: 241202_2.0004.AR_1.258/142, 241202_2.0004.AR_1.141. Przedmiotowy budynek jest wpisany w ewidencji zabytkow w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego § 9. 1. Pkt 2 Uchwały nr OGBR.0007.29.162.2017 Rady Gminy Gaszowice z dnia 23 lutego 2017 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Gaszowice - sołectwo Piece, jako dawna szkoła podstawowa przy ul. Rydułtowskiej.
2. Zakres remontu obejmuje:
- Renowację wątku ceglanego elewacji
- Renowację cokołu elewacji z piaskowca
- Wymianę stolarki okiennej i drzwiowej z przywroceniem łukowego zakończenia nadproży
- Remont schodow wejściowych
- Remont pokrycia dachu wraz z remontem więźby
- Remont drewnianego stropu nad parterem
- Remont ścianek działowych parteru
- Remont warstw wykończeniowych (posadzki, tynki i okładziny)
- Remont schodow drewnianych wewnętrznych
- Remont – wymianę instalacji elektrycznej oświetlenia i gniazd wtykowych
- Remont – wymianę instalacji centralnego ogrzewania
- Remont wymianę instalacji wod.-kan. i c.w.u.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262690-4 - Remont starych budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2220000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2220000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2220000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe „ECOMPLEX” Grinspek Ewa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 273800683
7.3.4) Miejscowość: Łuków Śląski
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2220000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2024-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |