Usługa cateringowa – przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Klubu Seniora w Strzyżowie w ramach projektu „Rozwój Usług Społecznych w Gminie Strzyżów”

Centrum Usług Społecznych w Strzyżowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00108370
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00108370/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-12 11:18
Lokalizacja
Strzyżów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-155e3867-9e20-47dc-b284-bbb055968d1a
Identyfikator
8191412900
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dostarczania posiłków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00108370 z dnia 2026-02-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Usługa cateringowa – przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Klubu Seniora w Strzyżowie w ramach projektu „Rozwój Usług Społecznych w Gminie Strzyżów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Usług Społecznych w Strzyżowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690008487

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego

1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cusstrzyzow@onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mgops.itl.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-155e3867-9e20-47dc-b284-bbb055968d1a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa cateringowa – przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Klubu Seniora w Strzyżowie w ramach projektu „Rozwój Usług Społecznych w Gminie Strzyżów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-155e3867-9e20-47dc-b284-bbb055968d1a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00108370

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044291/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa cateringowa – przygotowywanie i dostarczanie posiłków do Klubu Seniora w Strzyżowie w ramach projektu „Rozwój Usług Społecznych w Gminie Strzyżów”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00044446

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.45.2025.US

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa cateringowa – przygotowywanie
i dostarczanie posiłków do Klubu Seniora w Strzyżowie w okresie od
2 lutego 2026 r. do 31 marca 2026 r.
2. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowy.
3. Zamówienie nie zostało podzielone na części: Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części ze względu na to, że podział taki groziłby nadmiernymi trudnościami technicznymi oraz podwyższonymi kosztami wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia mogłaby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia. Niedokonanie podziału zamówienia podyktowane jest względami technicznymi, organizacyjnym oraz charakterem przedmiotu zamówienia. Zastosowany ewentualnie podział zamówienia na części nie zwiększyłby konkurencyjności w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw – zakres zamówienia jest zakresem typowym, umożliwiającym złożenie oferty wykonawcom z grupy małych lub średnich przedsiębiorstw. Charakterystyka przedmiotu zamówienia odpowiada profilowi działalności MŚP funkcjonujących na rynku regionalnym i lokalnym, a ponadto w postępowaniu dopuszcza się także udział podwykonawców przy realizacji zamówienia.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku
nr 5 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia)

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca nie udzielił wyjaśnień dotyczących rażąco niskiej ceny
ofertowej w wyznaczonym przez Zamawiającego w terminie tj. do 02.02.2026 r.
2026-02-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy