Wykonanie i dostawa materiałów szkoleniowych na potrzeby operacji „Szkolenia podstawowe dla rolników interwencji I.14.1 Doskonalenie zawodowe rolników realizowanej w ramach Planu Strategicznego
Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00108550
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00108550/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-02-12 11:57
- Lokalizacja
- Końskowola, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e014e4a3-609b-4d51-a53c-26449df1af59
- Identyfikator
- 7160014150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pomoce i artykuły szkoleniowe
Wykonawcy
1 przyznane
ZAPOL SOBCZYK SPÓŁKA KOMANDYTOWASzczecin, PL · lot 0
35 118,27 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00108550 z dnia 2026-02-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie i dostawa materiałów szkoleniowych na potrzeby operacji „Szkolenia podstawowe dla rolników interwencji I.14.1 Doskonalenie zawodowe rolników realizowanej w ramach Planu Strategicznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004204461
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pożowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Końskowola
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-130
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wodr@wodr.konskowola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wodr.konskowola.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lodr-konskowola.ezamawiajacy.pl/pn/lodr-konskowola/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
doradztwo rolnicze
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie i dostawa materiałów szkoleniowych na potrzeby operacji „Szkolenia podstawowe dla rolników interwencji I.14.1 Doskonalenie zawodowe rolników realizowanej w ramach Planu Strategicznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e014e4a3-609b-4d51-a53c-26449df1af59
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00108550
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00044496
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG.26.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 48000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie i dostawa materiałów szkoleniowych na potrzeby operacji „Szkolenia podstawowe dla rolników interwencji I.14.1 Doskonalenie zawodowe rolników realizowanej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027” realizowanej na podstawie umowy nr 00003.DDD.65740.9.2023
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24806,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65190,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35118,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zapol Sobczyk sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8520509412
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35118,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 dni
| 2026-02-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |