Dostawa reaktora wielofunkcyjnego do realizacji projektu „Zintegrowane leki złożone w terapii depresji: Nowa jakość leczenia i badanie mechanizmów działania”

POLITECHNIKA ŁÓDZKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00108613
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00108613/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-02-12 12:08
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2775532-fc56-4d6d-a13d-1eeb99c0a430
Identyfikator
7270021895
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)Usługi instalowania sprzętu laboratoryjnego

Wykonawcy

1 przyznane

CEMIS-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
349 998,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00108613 z dnia 2026-02-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa reaktora wielofunkcyjnego do realizacji projektu „Zintegrowane leki złożone w terapii depresji: Nowa jakość leczenia i badanie mechanizmów działania”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA ŁÓDZKA

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Chemiczny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 114

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-543

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urszula.zalog@p.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zp.p.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://plodz.ezamawiajacy.pl/pn/plodz/demand/250663/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa reaktora wielofunkcyjnego do realizacji projektu „Zintegrowane leki złożone w terapii depresji: Nowa jakość leczenia i badanie mechanizmów działania”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2775532-fc56-4d6d-a13d-1eeb99c0a430

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00108613

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00107613/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.9 Dostawa reaktora wielofunkcyjnego dla Instytutu Chemii Ogólnej i Ekologicznej Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00575705

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 13/W3D/D/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1) zakup reaktora wielofunkcyjnego do prowadzenia procesów równoległych z pompą dozującą do automatycznej dystrybucji reagentów niezbędnego do realizacji projektu „Zintegrowane leki złożone w terapii depresji: Nowa jakość leczenia i badanie mechanizmów działania” realizowanego w Instytucie Chemii Ogólnej i Ekologicznej Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej. Szczegółowy opis parametrów aparatury zawiera „Specyfikacja techniczna” załącznik nr 2 do SWZ.
2) dostawa (obejmująca w szczególności załadunek, transport, wniesienie i rozładunek) do pomieszczenia – Laboratorium Chemii Koordynacyjnej, znajdującego się na parterze budynku A34 Alchemium w Łodzi przy ulicy Żeromskiego 114,
3) instalacja i uruchomienie aparatury w pomieszczeniu Laboratorium Chemii Koordynacyjnej w dniu dostawy lub w następnym dniu roboczym po dostawie,
4) przeprowadzenie bezpłatnego szkolenia w zakresie prawidłowej obsługi aparatury i jej oprogramowania, eksploatacji i konserwacji. Szkolenie odbędzie się niezwłocznie po instalacji i uruchomieniu aparatury. Szkolenie odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Zamawiającego w wymiarze 1 dnia (8 godzin),
5) udzielenie gwarancji jakości drobnej aparatury na okres co najmniej 12 miesięcy liczonych od dnia podpisania przez obie strony protokołu obioru. Szczegółowe warunki dotyczące realizacji gwarancji określone są w § 6 „Projektu umowy” załącznik nr 4 do SWZ.
6) wykonywanie serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji, w tym świadczenie pomocy technicznej.
2. Aparatura powinna posiadać paramenty określone w „Specyfikacji technicznej” – załączniku na 2 do SWZ.
3. Aparatura powinna być fabrycznie nowa, kompletna, wolna od wszelkich wad fizycznych i prawnych oraz uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. Nie może być przedmiotem ekspozycji, przedmiotem powystawowym, testowym, demonstracyjnym. Nie może być prototypem. Nie może być przedmiotem praw osób trzecich.
4. Aparatura powinna spełniać wszystkie normy stawiane takiej aparaturze przez obowiązujące prawo oraz posiadać odpowiednie pozwolenia, atesty lub certyfikaty w zakresie bezpieczeństwa i dopuszczenia do obrotu na terenie UE, jeśli wymagają tego odpowiednie przepisy prawa oraz posiadać odpowiednie oznakowanie.
5. Aparatura powinna być wyposażona we wszystkie niezbędne elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do instalacji, uruchomienia bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego i sprawnie działać oraz osiągać zadeklarowane parametry.
6. Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51430000-5 - Usługi instalowania sprzętu laboratoryjnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349998,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 349998,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 349998,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CEMIS-TECH Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252870832

7.3.3) Ulica: Ludwika Rydygiera 8/24/1015

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-793

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 349998,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2026-02-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy