Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas rundy jesiennej sezonu rozgrywkowego 2024/2025 drużyny Polski Cukier Start Lublin w rozgrywkach Orlen Basket Ligi.

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00500514
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00500514/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-16 09:58
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7eee227b-f62d-422c-ae16-0408c31f00e7
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie promocji

Wykonawcy

1 przyznane

MIEJSKI KLUB SPORTOWY START SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL · lot 0
1 000 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500514 z dnia 2024-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas rundy jesiennej sezonu rozgrywkowego 2024/2025 drużyny Polski Cukier Start Lublin w rozgrywkach Orlen Basket Ligi.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Artura Grottgera 4

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-029

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karolina.raczkiewicz@lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas rundy jesiennej sezonu rozgrywkowego 2024/2025 drużyny Polski Cukier Start Lublin w rozgrywkach Orlen Basket Ligi.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7eee227b-f62d-422c-ae16-0408c31f00e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028910/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.103 Usługa promocji gospodarczej województwa lubelskiego podczas udziału drużyny Start Lublin w rundzie jesiennej sezonu 2024/2025 Orlen Basket Ligi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Drużyna Polski Cukier Start Lublin to jedna z najlepszych drużyn koszykarskich w kraju. Promocja województwa lubelskiego podczas udziału drużyny w rozgrywkach Orlen Basket Ligi z pewnością przełoży się na wzrost atrakcyjności Województwa Lubelskiego wśród mieszkańców całego kraju. Drużyna Polski Cukier Start Lublin oferuje wachlarz środków komunikacji i promocji w trakcie udziału w rozgrywkach w ramach realizacji umowy, co przyczyni się do skutecznej promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego. Mecze z udziałem Startu Lublin dają znakomitą okazję do promowania Województwa Lubelskiego. C.d. w informacjach dodatkowych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OP-IV.272.65.2024.KRC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas rundy jesiennej sezonu rozgrywkowego 2024/2025 drużyny Polski Cukier Start Lublin w rozgrywkach Orlen Basket Ligi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MKS START S.A. Lublin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462632992

7.3.3) Ulica: Montażowa 16

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-214

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1000000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Ciąg dalszy uzasadnienia wyboru trybu:
Zeszłoroczny ekwiwalent reklamowy wygenerowany przez klub wyniósł 24,4 mln zł. Systematycznie ukazują się artykuły prasowe o wynikach sportowych drużyny w ogólnopolskiej prasie sportowej oraz w reportażach sportowych i w artykułach internetowych (na takich stronach jak www.sport.pl, www.sportowefakty.wp.pl, www.plk.pl). Informacja o partnerstwie Województwa Lubelskiego pojawiać się będzie regularnie we wszystkich mediach w tym prasie, radiu, Internecie przez okres trwania przedmiotu umowy, co pozwoli na dotarcie do szerokiego grona odbiorcóPodczas wszystkich meczów realizowane są transmisje live emitowane na platformie streamingowej Emocje.TV oraz na kanale Polsat Sport HD. Podczas rundy zasadniczej sezonu 2022/2023 w Hali Globus zrealizowanych zostało 15 transmisji telewizyjnych live na kanale Polsat Sport HD lub na platformie streamingowej Emocje.TV. Mecze na kanałach Polsat Sport przyciągają powyżej 11 tys. widzów na mecz, a na platformie Emocje.TV powyżej 1 tys. widzów na mecz. Biorąc pod uwagę specyfikę i zakres zamówienia nie istnieje na rynku alternatywne rozwiązanie lub rozwiązanie zastępcze odpowiadające wymogom i potrzebom Zamawiającego, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia. MKS Start Lublin S. A. jako jedyny dysponuje prawami marketingowymi dotyczącymi Klubu oraz prawami do wizerunku wszystkich koszykarzy.w.
2024-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi