Poprawa parametrów drogi gminnej w miejscowości Prusice – ul. Ogrodowa i ul. Szpitalna- II postępowanie

Gmina Prusice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00500536
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00500536/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-16 10:05
Lokalizacja
Prusice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-345a5067-2329-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
9151603758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

DECOSTAR INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWisznia Mała, PL · lot 0
3 419 793,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00500536 z dnia 2024-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa parametrów drogi gminnej w miejscowości Prusice – ul. Ogrodowa i ul. Szpitalna- II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Prusice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935106

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Prusice

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-110

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71312 62 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: prusice@prusice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.prusice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://prusice.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa parametrów drogi gminnej w miejscowości Prusice – ul. Ogrodowa i ul. Szpitalna- II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-345a5067-2329-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00500536

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029986/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Poprawa parametrów drogi gminnej w miejscowości Gminy Prusice – ul. Ogrodowa i ul. Szpitalna w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00354533

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4461421,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych w systemie „zaprojektuj i wybuduj” polegający na opracowaniu dokumentacji projektowej oraz na jej podstawie wykonaniu robót budowlano-montażowych w związku z zadaniem pn.: „Poprawa parametrów drogi gminnej w miejscowości Prusice – ul. Ogrodowa i ul. Szpitalna” dofinansowanego w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2. Odcinek drogi objęty zamówieniem to odcinek ul. Szpitalnej od drogi powiatowej nr 1347D (ul. Żmigrodzka) do drogi powiatowej nr 1330D (ul. Kolejowa) oraz odcinek ul. Ogrodowej od drogi powiatowej nr 1330D (ul. Kolejowa) w miejscowości Prusice. Istniejąca nawierzchnia dróg gminnych to nawierzchnia bitumiczna, chodniki wzdłuż ul. Szpitalnej posiadają nawierzchnię z kostki betonowej. Chodniki wzdłuż ul. Ogrodowej posiadają nawierzchnię z płytek chodnikowych betonowych . Szerokość dróg objętych przebudową nie jest stała i waha się od 4m do 7,5m. Długość odcinka drogi objętej zamówieniem - 655 m. Wody opadowe odprowadzane są poprzez spadki poprzeczne do istniejącej kanalizacji deszczowej w obrębie ul. Ogrodowej i ul. Szpitalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3419793,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5300070,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3419793,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DECORSTAR INVESTMENT Sp. z.o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151827914

7.3.3) Ulica: Wrocławska 1

7.3.4) Miejscowość: Wisznia Mała

7.3.5) Kod pocztowy: 55-114

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3419793,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane