Świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim

Gmina Brześć Kujawski - Brzeski Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00110305
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00110305/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-02-13 12:08
Lokalizacja
Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6063ef36-9fc1-485e-a723-363755a0ffd3
Identyfikator
8882890200
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi społeczne

Wykonawcy

5 przyznanych

Aneta GrudzińskaWłocławek, PL · lot 0
36 000 PLN
Elżbieta ChybcińskaBrześć Kujawski, PL · lot 1
36 000 PLN
Karolina ZielińskaWłocławek, PL · lot 2
36 000 PLN
Marlena SzląskiewiczWłocławek, PL · lot 3
36 000 PLN
Izabela PatykCzołowo, PL · lot 4
72 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00110305 z dnia 2026-02-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brześć Kujawski - Brzeski Ośrodek Pomocy Społecznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384643507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królewska 5

1.5.2.) Miejscowość: Brześć Kujawski

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-880

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 544169936

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bops@bops.brzesckujawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bops.rbip.mojregion.info/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6063ef36-9fc1-485e-a723-363755a0ffd3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6063ef36-9fc1-485e-a723-363755a0ffd3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00110305

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00407885/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno - Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00593722

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BOPS.260.5.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 360 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi:
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.5.) Wartość części: 32400 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 360 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi:
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.5.) Wartość części: 32400 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 360 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi:
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.5.) Wartość części: 32400 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 360 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi:
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.5.) Wartość części: 32400 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim.
2. Szacowana ilość godzin do zrealizowania w ramach zajęć terapii integracji sensorycznej - 720 h (faktyczna ilość godzin będzie uzależniona od aktualnego zapotrzebowania na w/w usługi). Za jedną godzinę świadczenia terapii SI przyjmuje się pełną godzinę zegarową (60 minut) w tym diagnoza, jeśli dziecko takiej diagnozy wymaga.
3. Zakres obowiązków specjalisty prowadzącego indywidualną terapię integracji sensorycznej dla dzieci i młodzieży obejmuje:
a) przeprowadzenie diagnozy - jeśli dziecko tego wymaga;
b) ustalenie kierunków i harmonogramu terapii;
c) ocenianie postępów dziecka;
d) prowadzenie dokumentacji rozliczeniowej (tj. list obecności, arkuszy przebiegu zajęć, dziennika zajęć, miesięcznej karty pracy terapeuty)
4. Miejsce realizacji usługi:
Miejscem świadczenia usług z zakresu terapii integracji sensorycznej na potrzeby Świetlicy Integracyjno-Terapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Brześciu Kujawskim jest budynek Brzeskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brześciu Kujawskim (dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością) przy ulicy Królewskiej 5 w Brześciu Kujawskim - Świetlica Integracyjno – Terapeutyczna dla Dzieci i Młodzieży (placówka wsparcia dziennego).

4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne

4.5.5.) Wartość części: 64800 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Aneta Grudzińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660079381

7.3.3) Ulica: Michelińska

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elżbieta Chybcińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881060761

7.3.3) Ulica: Nowa

7.3.4) Miejscowość: Brześć Kujawski

7.3.5) Kod pocztowy: 87-880

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Karolina Zielińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882737881

7.3.3) Ulica: Krecia

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 36000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marlena Szląskiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8781302058

7.3.3) Ulica: Matejki

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 36000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 72000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 72000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 72000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Izabela Patyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8891181147

7.3.4) Miejscowość: Czołowo

7.3.5) Kod pocztowy: 88-200

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-01-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 72000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-02-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi