Wykonanie prac remontowo-budowlanych na 2 piętrze w budynku administracji i białego internatu zgodnie z załącznikami i zestawieniem prac na terenie DSOSW Nr 12 we Wrocławiu
Województwo Dolnośląskie Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00110445
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00110445/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-02-13 12:21
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6ae63309-3223-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 8942306016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00110445 z dnia 2026-02-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowo-budowlanych na 2 piętrze w budynku administracji i białego internatu zgodnie z załącznikami i zestawieniem prac na terenie DSOSW Nr 12 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Dolnośląskie Dolnośląski Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000704570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworska 8
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-144
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 730949900
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@oswdn.wroclaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://osrodek12.wroclaw.dolnyslask.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6ae63309-3223-11ef-8a31-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac remontowo-budowlanych na 2 piętrze w budynku administracji i białego internatu zgodnie z załącznikami i zestawieniem prac na terenie DSOSW Nr 12 we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ae63309-3223-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00110445
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-02-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380237
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/ZP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowo-budowlanych na 2 piętrze ( III kondygnacji) w budynku administracji i białego internatu zgodnie z załącznikami i zestawieniem prac na terenie Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 12 dla uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących oraz z innymi niepełnosprawnościami im. M. Grzegorzewskiej we Wrocławiu, ul. Dworska 8, 54-144 Wrocław
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wartość wszystkich ofert przewyższała kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2026-02-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |